Skocz do zawartości

Problem z Fortnite


Recommended Posts

Witam. Od razu zacznę od sprzętu.

Asus X570ZD

AMD RYZEN 2500U

AMD RADEON VEGA 8

GeForce GTX 1050

8GB RAM DDR4 2400Mhz

 

Problem polega na tym, że gra potrafi się skraszować po 10 minutach jak również dopiero po godzinie albo później. Zawiesza się ekran i klapa. Nie da się wyjść z gry, dopiero wylogowanie i zalogowanie pomaga. Podczas przelogowania konta na krótko wyskakuje jakiś komunikat związany z grafiką ale nie da rady przeczytać bo to dosłownie sekunda i znika. Po przelogowaniu wywala sterowniki od Radeona i pomaga restart systemu i wszystko wraca do normy.

Sterowniki GeForce aktualne tak samo Radeona. Jakieś pomysły?

W Ccleanerze jak naprawiałem rejestr wyskakiwał jakiś błąd z foldery System32-DriverStore-FileRepository i dalej było coś związane z ATK ale już nie przypomnę sobie dokładnej ścieżki, a nie mam laptopa przy sobie.

Fortnite był ostatnio aktualizowany tak samo Windows 10. Przed tym żadnych problemów nie było.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Trochę się zafajdałem nie powiem czym że strachu, że np nie uruchomie już lapka. Lapek jest nowy, ma ledwo 2 tygodnie. Spróbuję wywalić te sterowniki i wyczyścić rejestr, to najszybszy sposób. Jak to nie pomoże to wywale grę i zainstaluje od nowa. Jak to nie pomoże to zrobię przywracanie systemu do ustawień początkowych i zaaktualizuje sterowniki od nowa. Dziwne, raz gram 10min i crash, raz 1.5 godziny i dopiero wtedy. Więc sytuacja losowa. Nie jestem jakimś maniakiem. Mam 27 lat i po prostu po pracy dla odstresowania włączam sobie meczyk :) i fajnie jakby wszystko działało.Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez asus570zd
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...