Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Navi


Recommended Posts

fire-stri_qarqspx.gif

 

Fire Strike


Teraz wygrzewanie control 20 min

controlgi_qarqshw.gif

Jak widać hot spot maks temperatura 94 dodam, że raczej utrzymywał się na poziomie 88 stopni. W porównaniu z tamtą kartę jest dużo lepiej tamta po 5 minutach rozgrywki miała takie temp:


79186043_495078981105648_111727368407194

Oczywiście przy dużo szybszych obrotach wentylatorów nawet ponad 3000.


Jedyny błąd jaki u mnie obecnie występuje to opera wyświetla czarny ekran. W innych przeglądarkach było ok.

Edytowane przez krzyhox
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Odpalę wieczorem na Gaming X
Miałem te kartę wiem na co ją stać.

No to FireStrike wypada bardzo podobnie (Nitro vs Diabeł), @Neo a wrzucisz screena po wygrzaniu Chińczyka? 20 min w W3 czy innym nowszym tytule i będzie pełny obraz.

W3

 

488379415650.jpg

Link to post
Share on other sites

Grazie Maestro, temperatura molto bene :o 90C na hot spocie w W3 tj coś jak 12C na plusie w grudniu: niespotykane w naszych szerokościach.

 

Przy takich właściwościach nie dziwię się, że krzyknęli sobie wyższą cenę.

Link to post
Share on other sites

36bde3e3ec1146797.jpg


Z du*y te testy wstawiacie. Ja też wstawię, proszę patrzeć wyżej.

 

Diabełek nawet 19 000 w fire strike nie osiągnął?

 

To ja tu katuję swoją kartę w Metro Exodus na 40 klatkach, a Wy nie pokazaliście lepszego chłodzenia...

 

Wiedźmina 3 to testowałem na GTX 970.

 

Po zainstalowaniu nowych sterów chipsetu od AMD zero cold bootów, nie wiem o co chodzi. Czy jestem zadowolony ze swojej konfiguracji? Tak. Czy wypiłem 0,5 Finlandii? Być może.  %-)


A procka masz mocniejszego w tym teście Neo.


Do porównania diabełek:

a5f002333a65.jpg


Sorry, nawet 18 000 nie osiągnął.

Link to post
Share on other sites

Pytanie do właścicieli sapphire 5700xt nitro+

Czy podczas włączania komputera, nim załaduje się sterownik gpu oraz siedząc w biosie płyty falują wam obroty wentylatorów na gpu ? Jest to wyraźnie słyszalne, tak jakby przeciągi w domu %-)

Link to post
Share on other sites

Pytanie do właścicieli sapphire 5700xt nitro+

Czy podczas włączania komputera, nim załaduje się sterownik gpu oraz siedząc w biosie płyty falują wam obroty wentylatorów na gpu ? Jest to wyraźnie słyszalne, tak jakby przeciągi w domu %-)

 

U mnie też tak jest.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...