Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Navi


Recommended Posts

19% VAT, jeśli kupujesz z Polski to doliczą te 4% różnicy. Trzeba o tym pamiętać.

Jeżeli chcesz zachować te 80 pln różnicy (przy grafice za 2000) to można ogarnąć, żeby ktoś mieszkający w De Ci kupił i wysłał. Jak popytasz wśród znajomych to na pewno kogoś znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Kupując w sklepie niemiecki z wysyłką do Polski sklep powinien zgłosić, że wysyłka jest do kraju o innej stawce VAT - karta, zanim będziesz mógł ją odebrać, musiała by w takim razie zostać doVATowana.

Link to post
Share on other sites

 

 

Panowie ( i panie, jesli jakies sa ). Przeczytałem wątek i trudno o 5700 XT w PL w dobrej cenie. Prosze napiszcie co sadzicie o oplacalnosci zakupu 5700XT/2070S przy cenach jakie mam w NL. Pozdrawam.

Jeżeli zależy Ci na czasie to na sapphire pulse się nie zawiedziesz jest cicha i chłodna (przynajmniej u mnie) fps wyglądają bardzo podobnie jak na niereferencie więc jest praktycznie to samo co 2070S.

Link to post
Share on other sites

więc jest praktycznie to samo co 2070S.

 

Co? W magiczny sposób przybyło 5-15%?  :D Ta karta w testach ledwo dawała radę ze zwykłą 2070 i nie wszędzie. Nie cierpię jak ktoś przekłamuje rzeczywistość, nie ważne czy dla zielonych czy czerwonych. 

 

Let the king come!

Link to post
Share on other sites
Co? W magiczny sposób przybyło 5-15%?

Nie jestem ekspertem piszę tylko to co zaobserwowałem po paru dniach użytkowania tej karty... żeby nie pozostać gołosłownym :

https://www.techspot.com/review/1902-geforce-rtx-2070-super-vs-radeon-5700-xt/ co prawda niereferent 5700 ale to jest prawie to samo jeżeli chodzi o fps, 10-15%?? w nielicznych grach może być przybliżona wartość ale nie pisz proszę tego w taki sposób jakby to było zawsze i wszędzie trzeba być obiektywnym, oczywiście jest przewaga RT i jeżeli komuś na tym bardzo zależy i chce mieć te magiczne 10-15% gdzieniegdzie więcej, to trzeba dopłacić te 300 złotych do 2070S

jeżeli będę mieć chwilę wolnego w weekend to wrzucę screeny od siebie....

źle się wyraziłem pisząc "prawie to samo" mój błąd,

Edytowane przez barony
Link to post
Share on other sites

E, trafiłeś po prostu na @Revenanta w złym humorze, który dodatkowo trochę się zawiódł na Navi. Był linkowany test z HW i średnia różnica z 30+ gier @1440p tj 7% - ja bym powiedział, że "prawie to samo" jest całkiem pasującym tu określeniem (szczególnie, że Pulse to dobrej klasy zawodnik).

Link to post
Share on other sites
kupować mniej wydajny grzejnik w praktycznie tej samej cenie co 2070s do tego bez RT, podziwiam :)

Hm kurcze ja nie jestem żadnym fanem czerwonych bo karty nvidi też mam u siebie... ale 300 zł różnicy to dla mnie nie jest "praktycznie ta sama cena", jestem ciekawy ile fps się wyciągnie w takim cyberpanku w lepszej rodziałce z RT, każdy ma swój rozum i swój portfel może sam zdecydować, a i dziękuje za podziw jest mi miło ;)

zlukaj także temperatury tej karty może to nie jest poziom nvidi ale też grzejnikiem bym tego nie nazwał :)

Edytowane przez barony
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

panowie, krótka piłka :D Gigabyte rtx 2060 Super gaming OC za 1939 zł czy AMD Saphire Pulse 5700 za 1800 zł?? bo już się pogubiłem w tym wszystkim :D w tym momencie mój zestaw wygląda tak:

 

https://proline.pl/koszyk/7ae0bee4

 

Jeszcze myślałem nad obudową Phanteks Eclipse P400A czy ktoś z Was miał z nią do czynienia ? Dzięki za cenne rady :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...