Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Navi


Recommended Posts

Hm? Oddawałem im płytę główną do naprawy i rzeczywiście naprawili. Więc akurat o serwisie Gigabajta nie mogę złego słowa powiedzieć (poza tym, że gwarancję trzeba realizować przez sklep efektem czego traci się kilka dni na sam transport).

Link to post
Share on other sites

To tylko poglądowe zdjęcie z sieci.

Dla mnie Gigabyte i Seagate to firmy kompletnie niepoważne. (5 dysków Seagate nowych, wymienianych na gwarancję - każdy po paru miesiącach zaczął walić błędami)

Gigabyte - legendarna marka kochająca każdego klienta, który jeszcze nie odszedł od kasy.

Po prostu nie. Możecie mówić co chcecie. U niektórych ludzi, ze względu na ich doświadczenia, nie da się zmienić ich przekonań.

Link to post
Share on other sites

Rozwiń o GB, co Ci przeszkadza w ich sprzęcie?

 

 

 

Z serwisem Gigabyte mam same dobre doświadczenia

 

Potwierdzam, choć było to dawno - gdzieś w erze kart 7870/7970 - w ciągu 2 tygodni miałem naprawiony sprzęt bez żadnych zbędnych pytań (choć uszkodzenie akurat powstało poprzez niewłaściwe wgranie bios - czyli z mojej winy). 

Link to post
Share on other sites

Gigabyte według mnie ma serwis przeciętny - jak większośc marek. Jazdy osobiście miałem z Asusem. Laptopa naprawiali nieskutecznie 3 razy a za 4 razem zaproponowali zwrot około 60% pieniędzy za niego. Długo się boksowaliśmy zanim wreszcie wymienili na nowy który już działał bezproblemowo do czasu odsprzedaży. Od tego czasu nie mam nic z logo ASUS.

Link to post
Share on other sites

to już nawet bieda edition w mostaci x570-a pro ma to lepiej umiejscowione, tak że by nie zasysało powietrza prosto z radiatora GPU.

https://www.x-kom.pl/p/500400-plyta-glowna-socket-am4-msi-x570-a-pro.html?partnerid=100754349&sm12=Mzc=&ts=1562505404&token=7cb30170019b7b8e55c851ca3535a716&73

 

poza tym wszystkie te mobasy dało się zrobić dużo lepiej, wszędzie kiepawe alu-monobloki, taki trend ma być tanio i "dizajnersko".

zapomnieli już jak wyglądają normalne radiatory.

 

gigabyte_x38_9461.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Płyty jeszcze trzymają poziom, bo X470 Taichi i Z390 Taichi były/są zacne (X570 jeszcze nie widziałem recenzji).

Jakiś czas temu Lipton testował u siebie wersję pod X570 i szału nie ma, jest wręcz słabo... Szczególnie daje o sobie znać ta mała turbina która potrafi się rozkręcić do bagatela 6500 rpm :x

Link to post
Share on other sites

Pamiętam te piękne radiatory z solidnego kawałka miedzi. Teraz o takich można tylko pomarzyć :( To tak samo jak z silnikami w autach: postęp = dowalić 2(3?) turbosprężarki i z <2l silnika "wykręcić" moc porównywalna do tej, którą dostarczał układ o 2x większej pojemności kilka lat temu...

 

Powoli zbliżamy się do sytuacji, gdy z Mobo trzeba będzie się bawić jak z referentem Vegi: kupić, wy****ć wiatraczek i samemu wrzucić radiator :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...