Skocz do zawartości

Forza horizon 4 pc


Recommended Posts

Mam i3 8100 gtx 1050ti i 16g Ramu system win10 64bit i problem że gra po załadowaniu gdy pojawia się już auto ściskam gaz i gra zawiesza się i wychodzi do pulpitu?

Co jest nie tak a gre mam na średnich detalach

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Jak masz zainstalowane MSI afterburner albo inny program do monitoringu to go wyłączaj. Jak masz NVIDIA experience to go odinstaluj i powinno pomóc.

Gry Ms mają z takimi programami problem. Popatrz też na YouTube też dodatkowo bo problemem też może być że masz np zezwolne na używanie mikrofonu w tych grach. Mi działa FH4 czy FM7 bardzo dobrze po wyłączeniu tego typu programów.

Link to post
Share on other sites

Jakieś podpowiedzi gdzie szukać tych zezwoleń nVidia już odinstalowalem same stery tylko zostały coś czytałem że urządzenia USB coś psują a mam słuchawki i jeszcze pada oryginalnego od Xboxa z ustawieniami grafiki to nie wiem raz na low działa chwilę i później zawiecha potem wezmę średnie chwilę działa i potem znowu zawiecha.

Napisałem do supportu ale oni też jacyś ciemni

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dziennik zdarzeń Windows. Jak się go wyłączy to w 90% przypadków rozwiązuje wszystkie problemy z grami. Gta 4 np ścinało mi się za każdym razem jak klikalem strzałki żeby skręcić autem jechałem prosto i zero lagów. Wyłączyłem to dziadostwo i spokój na wieki.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...