Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Projektory Byintek - czy warto?

byintek projektor lcd full hd 1080p kino film multimedia projector aliexpress

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 gtaxin

gtaxin
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:40

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem projektora do domu w cenie max. 1000zł. Przeglądałem trochę ali i znalazłem twory marki Byintek - mają jakis tam model M1080 https://www.aliexpre...2935026665.html - pytanie, czy ma to sens? 
Nie zależy mi na wersji z Androidem - mam Mi BOXa.

Z ciekawości napisałem do nich z pytaniem co z gwarancją i dumnie odpisali, że mają oddział w Polsce... ciekawa sprawa. 

Miał ktoś z nimi do czynienia? Czy to jakiś bubel? Ma to sens?

• 0

#2 szlapton

szlapton
  • Nowicjusz

• 17 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 26 kwiecień 2019 - 11:01

Ten projektor ma tylko 300 lumenów. Użytkowana przeze mnie Optoma 141x ma 3500 lumenów a i tak w słoneczny dzień, mimo zasłonięcia 2/3 okien (nie mam jeszcze wszędzie rolet), w nocnych, ciemnych scenach muszę się domyślać co widać. W jasnych scenach nie ma problemu. Tym niemniej 300 lumenów kojarzy mi się z koniecznością pełnego zaciemnienia lub zmniejszenia rozmiaru wyświetlanego obrazu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: byintek, projektor, lcd, full hd, 1080p, kino, film, multimedia, projector, aliexpress

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych