Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wybór drukarki/all-in-one dla studenta

drukarka urzadzenie wielofunkcyjne all in one

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Haszaszin

Haszaszin
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:27

Cześć. Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu drukarki bądź all-in-one dla siebie. Rocznie drukuję około 600-1000 stron, koszty latania do xero to koszmar (taniej niż 20-30gr/str. nie da rady...), ponadto uciążliwe chodzenie z drukiem każdego papierka bywa uciążliwe. Dlatego też rozglądam się za urządzeniem, które postawię w pokoju. Przytłoczony mnogością urządzeń, kosztów eksploatacji itd. pytam was - co brać? Waham się czy kupić jakiś używany sprzęt na OLX (myślę, że do 100-150 z), czy szarpnąć się na nowy do 200-300zł. Czy te widełki cenowe są realne, wziąwszy pod uwagę, że nie mam praktycznie żadnych wymagań, prócz ekonomicznej pracy, druku dwustronnego (praktycznie konieczny moim zdaniem), komunikacja Wi-Fi (mile widziana) i skanerem/xero (raczej się przyda)? Co radzicie zakupić i dlaczego?

Użytkownik Haszaszin edytował ten post 25 kwiecień 2019 - 07:28

• 0

#2 macfan-pl

macfan-pl
  • Bywalec

• 103 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 19:09

EPSON XP-235/245 (różnią się szybkością druku tylko).... do 300PLN myślę, że bez stresu wyhaczysz nowe. WiFi jest, niestety druku dwustronnego brak, ale za to jest szybka i mega-oszczędna.

Koszt kompletu tuszy (oryginałów) to uwaga 30PLN.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drukarka, urzadzenie, wielofunkcyjne, all in one

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych