Skocz do zawartości

Logitech G910 ułamany/uszkodzony klawisz/obudowa


Recommended Posts

Witam!

Tak jak w opisie myślałem że zalałem klawiaturę i żeby ją jakoś uratować chciałem wyjąć klawisze i osuszyć ją niestety stało się to co widać na zdjęciach :(

Czy można to jakoś naprawić lub wymienić ten czarny plastik np wziąć z innego klawisza którego nie używam np scroll lock czy cokolwiek innego. Nie uśmiecha mi się kupować nowej klawiatury o jeden przycisk. :(

Jeśli dałem to w złym temacie przepraszam a za pomoc z góry dziękuję.

 

f0c70c45c1d6dc246b32d3154b694d12.jpg95ad28bc70e2d862379daff4eb2bf6c2.jpg7eb3f5e9ccc6d2b513efbbf3c6a52a67.jpg

 

PS Ostatni obrazek prezentuje uszkodzenie ale nie mogłem złapać ostrości mam nadzieje że to widać.

 

Chyba że to jakieś inne uszkodzenie bo jak prowizorycznie składam to w jedną całość to klawisz wpada i nie „klika”

Link to post
Share on other sites

Przełączniki "Romer-G", są wyjątkowo niecodzienne.

Produkcja Omrona, to przede wszystkim autorskie mocowanie i ekscentryczna inżynieria samego przełącznika, która przysparza pełnego trzosa niedogodności natury technicznej - wiele awarii, kończy się wymianą wadliwego przełącznika.

Dostępne w Polsce są pojedyncze sztuki, w większości przypadków wyciągnięte z trucheł klawiatur stanu agonii, niestety w błękitnej barwie - pierwszy "batch" przełączników "Romer-G", który uchodzi za wyjątkowo "mushy" dla percepcji, innymi słowy, "tactile" jak pospolite klawiatury membranowe czy "Cherry MX Brown".

Druga rewizja, to widoczny na zdjęciach "black housing", występujący w kolorach: białym (tactile) i szarym (linear).

Mógłbyś proszę dodać bardziej wyraziste zdjęcie, opisując problem od podstaw? 

Nie jestem w stanie wydedukować uszkodzenia.

Link to post
Share on other sites

Obecnie nie ma mnie w domu bo musiałem pilnie wyjechać ale mogę opisać problem. Ten mały plastik kwadratowy czarny który trzyma ten biały przełącznik nie trzyma się obudowy tzn jak wszystko spasuję to kończy się na tym że sprężyna wszystko wypycha a jak wcisnę za mocno to zostaje wciśnięte i nic więcej ułamały się te małe zaczepy z jednej strony

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...