Skocz do zawartości

Szukam laptopa do gier


Recommended Posts

1) Kwota przeznaczona na zakup: 6000zł

2) Laptop nowy/używany: nowy

3) Rozmiar matrycy: 17.3

4) Główne zastosowanie: Głównie do gier, lecz także do dokumentacji, oglądania filmów, seriali itd.

5) Miejsce użytkowania: Głównie internat i dom.

6) Wymagania specjalne: Procesor conajmniej 6 rdzeni ze sporą ilością herzów, grafika conajmniej GTX 1060 6gb pamięci, 16gb ramu, dysk SSD conajmniej 256 GB oraz 1/2TB zwykłego HDD. Matryca raczej matowa IPS.

7) Osobiste preferencje: brak

8) System operacyjny: z zainstalowanym windowsem 10

9) Własna propozycja: mam dwie -

 

- MSI GV72 i7-8750H/16GB/240+1TB/Win10X GTX1060 120Hz

- Acer Aspire 7 i7-8750H/16GB/256+2TB/Win10 FHD IPS

 

Nie wiem czy mogę podawać linki do sklepu w którym chcę to kupić, więc na razie nie podaję.

 

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. Jeśli źle wstawiłem temat to proszę o przeniesienie.

Link to post
Share on other sites

Jak szukałem lapka dla siebie wpadł mi w oko taki artykuł na temat ..................wydaje mi się że, możesz sprawdzić może Ci pomoże.

 

Weź na to nie patrz bo tam sieją jakieś herezje...

 

W tym budżecie znajdziesz lapka z RTX oraz i7-8750h.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

RTX 2060 da się znaleźć, ale wśród modeli 15.6". (tu zdecydowanie Dream Machines jest killerem, ale trzeba dokupić dodatkowy RAM, aby było 16 GB i system Windows) 

 

Z 17.3" zobacz to porównanie: https://www.x-kom.pl/comparison/447798,434901 

MSI GV72 to ta sama wersja, ale w innej konfiguracji, też 120 Hz 

- Acer Predator teoretycznie ma niższe parametry - 16 GB RAM, dysk SSD 240 GB, ale posiada lepsze chłodzenie od Acer Aspire i matrycę z bardzo dobrymi kolorami 

 

Wybór będzie zależeć od gier w które grasz. Osobiście skłaniałbym się do Acer Predator lub mniejszego Dream Machines :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...