Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z dedykowaną kartą graficzną w laptopie

AMD Dedykowana karta graficzna problem Laptop HP HP 250 G5 AMD r5 430 AMD r5 330

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mattyn

Mattyn
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 22:52

W moim laptopie HP 250 G5 dedykowana karta AMD się nie przełancza. Na stronie HP nie moge znaleść mojego produktu, gdy wpisuje numer seryjny albo numer produktu czy coś innego to wyskakuje komunikat o braku wiadomości więc nie mogępobrac sterowników od producenta. Pobrałem sterowniki do karty intela i AMD w menadżerze urządzeń i w ustawieniach karty ustawiłem wszystko na "Maksymalna wydajność" w dodatkowych opcjach tak samo i w ustawieniach windowsa. Sprawdzałem czy karta AMD jest używana ale jednak nie ponieważ AMD system monitor pokazywał mi 0 % użycia karty od czerownych podczas właczonego csgo który działał w tle i też jest ustawiony na najwyższej wydajności. Wersja sterowników AMD to 17.6 na nowszych sterach też AMD śpi szukałem już na całym forum i na YT i nadal nic. Czekam na odpowiedzi :)

• 0

#2 sebki1

sebki1
  • Nałogowiec

• 1770 postów
  • Miejscowość:Mysłowice
  • 3DMark 06:13100

Napisano 17 kwiecień 2019 - 22:57

To jest ten laptop ?

https://support.hp.c...ook-pc/10180321

• 0

CPU: INTEL CORE 2 QUAD Q6600 2.4 GHZ +  SILENTIUM SPARTAN 3 LT HE1012: MOBO: GIGABYTE GA-P31-ES3G IP31 S775 BOX RAM: GOODRAM 2GB DDR-2 800 + 2GB DDR-2 800 SSD: SAMSUNG 850 PRO 256 GB HDD: SAMSUNG HD502HI 500 GB 16 MB SATA-2, TOSHIBA HDWD120 2 TB: GPU: MSI GTX 750 Ti 2 GB OS: WINDOWS 7 PRO 64 BIT: PSU: XFX CORE 550w: FEVER AC09A-BK/BK ACHILLES PPFC400 LCD: ACER PREDATOR 24" XB240H

#3 Mattyn

Mattyn
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 09:56

To jest ten laptop ?

https://support.hp.c...ook-pc/10180321

Tak tyle że są tam różne sterowniki i nie wiem za bardzo które pobrać ogólnie na stronie HP nie ma mojego modelu i pobierałem stery też z tego ale nadal karta AMD śpi i nie wiem jak ją obudzić :/

Pobrałem CPU-z i tam pod nazwą code name jest Broadwell-u czyli to znaczy że mam pobierac sterowniki z nazwa "broadwell" ?

• 0

#4 Nimrod-PW

Nimrod-PW
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 11:58

Tak tyle że są tam różne sterowniki i nie wiem za bardzo które pobrać ogólnie na stronie HP nie ma mojego modelu i pobierałem stery też z tego ale nadal karta AMD śpi i nie wiem jak ją obudzić :/

Pobrałem CPU-z i tam pod nazwą code name jest Broadwell-u czyli to znaczy że mam pobierac sterowniki z nazwa "broadwell" ?

Sprawdź czy masz możliwość wyboru przełączania karty w biosie laptopa. Swego czasu miałem laptopa HP i właśnie w biosie trzeba było zaznaczyć taką opcję (niestety nie pamiętam jej nazwy), inaczej laptop nie używał karty amd tylko tą z procesora.

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: AMD, Dedykowana karta graficzna, problem, Laptop HP, HP 250 G5, AMD r5 430, AMD r5 330

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych