Skocz do zawartości

Recommended Posts

W moim laptopie HP 250 G5 dedykowana karta AMD się nie przełancza. Na stronie HP nie moge znaleść mojego produktu, gdy wpisuje numer seryjny albo numer produktu czy coś innego to wyskakuje komunikat o braku wiadomości więc nie mogępobrac sterowników od producenta. Pobrałem sterowniki do karty intela i AMD w menadżerze urządzeń i w ustawieniach karty ustawiłem wszystko na "Maksymalna wydajność" w dodatkowych opcjach tak samo i w ustawieniach windowsa. Sprawdzałem czy karta AMD jest używana ale jednak nie ponieważ AMD system monitor pokazywał mi 0 % użycia karty od czerownych podczas właczonego csgo który działał w tle i też jest ustawiony na najwyższej wydajności. Wersja sterowników AMD to 17.6 na nowszych sterach też AMD śpi szukałem już na całym forum i na YT i nadal nic. Czekam na odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Tak tyle że są tam różne sterowniki i nie wiem za bardzo które pobrać ogólnie na stronie HP nie ma mojego modelu i pobierałem stery też z tego ale nadal karta AMD śpi i nie wiem jak ją obudzić :/

Pobrałem CPU-z i tam pod nazwą code name jest Broadwell-u czyli to znaczy że mam pobierac sterowniki z nazwa "broadwell" ?

Link to post
Share on other sites

Tak tyle że są tam różne sterowniki i nie wiem za bardzo które pobrać ogólnie na stronie HP nie ma mojego modelu i pobierałem stery też z tego ale nadal karta AMD śpi i nie wiem jak ją obudzić :/

Pobrałem CPU-z i tam pod nazwą code name jest Broadwell-u czyli to znaczy że mam pobierac sterowniki z nazwa "broadwell" ?

Sprawdź czy masz możliwość wyboru przełączania karty w biosie laptopa. Swego czasu miałem laptopa HP i właśnie w biosie trzeba było zaznaczyć taką opcję (niestety nie pamiętam jej nazwy), inaczej laptop nie używał karty amd tylko tą z procesora.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...