Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z kartą sieciową

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ZedenHD

ZedenHD
  • Bywalec

• 126 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 21:01

Witam was serdecznie, od wczoraj mam pewien problem z kartą sieciową tp-link archer t2u v2 , od zakupu karty łączyłem się nią do mojego routera z UPC z częstotliwością 5 ghz do dnia wczorajszego, nie wiem czemu ale karta nie może połączyć się z 5 ghz na moim routerze z UPC przez co moja prędkość spadła z 150 mb/s do 40 mb/s , próbowałem podłączyć kartę do innego komputera ale również jest tak samo , reset routera nie pomógł , przeinstalowałem sterowniki z karty również nic

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7550 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:22

Czyli masz dwie możliwości - sprawdzić aktualny router z inną kartą i/lub aktualną kartę z innym routerem.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych