Skocz do zawartości

Modernizacja zestawu multimedialny


Recommended Posts

Modernizacja zestawu

 

Witam

nie wiem czy dobry dział ale pisze proszę o rade co do modernizacji komputera.

 

 

Mój komputer;

Procesor Intel Core i5-8400, 2.80GHz, 9MB, BOX +Chłodzenie CPU Noctua NH-L9i

Płyta główna ASRock H370M-ITX/AC

Pamięć HyperX Fury DDR4, 16GB, 2666MHz, CL16 (HX426C16FB/16)

Dysk SSD ADATA XPG SX8200 480G PCIe x4 NVMe (ASX8200NP-480GT-C) System+ Programy

Dysk Western Digital Red, 3.5'', 4TB, SATA/600, 64MB cache ( WD40EFRX ) Gry

Dysk SSD ADATA SU800 128GB SATA3 (ASU800SS-128GT-C) 

Karta graficzna MSI GTX 1050 Ti Aero ITX OCV1 4GB GDDR5 (128 bit), HDMI, DP, DVI-D, BOX (GTX 1050 Ti AERO ITX 4G OCV1)- na razie myślę ze wystarcza

Obudowa Cooler Master Elite 110A+Wentylator be quiet! SilentWings 3 140mm

Corsair CX550M 550W Bronze

Monitor Samsung T220

 

Zastanawiam się nad;

1.Zasilaczem czym on wystarczy i co ile lat wymieniacz zasilacz ?

2.Karta graficzna MSI GTX 1050 Ti Aero ITX OCV1 4GB GDDR5 strasznie cewki słychać aż się karta nie rozgrzej przy grach ale na razie wystarczy mam nadzieje no chyba ze radzie coś innego kupić?

3.Kupno wentylatorów koło karty graficznej max 80mm wchodzą jakie polecacie chcice i w miarę cienkie zastanawiam się nad be quiet! Pure Wings 2 PWM 80mm tylko 3 pin czy pwn i czy dostane przejściówke z 1 pwn na 3 pwn ?

4 Jaki monitor z głośnikami uniwersalny gry i do pracy do około 1000zł ZASTANAWIAM SIE NAD LG 29UM69G czarny

 

Z góry dziękuje za rady i pomoc w wyborze bo jestem zielony co do monitorów

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Generalnie w programach bo pracuje często zdalnie z domu i ekran na pewno jest za mały. Co do gier na razie te podzespoły co mam  zdają egzamin  co do grania . Głownie chodzi o komfort pracy przy komputerze  ewentualnie  dokupienie 16 gb ramu ale to jak będzie tańszy.W przyszłości wymiana grafiki na 1660 albo 2060 ale to dalekie czasy i się może wszystko zmienić 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...