Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki dog gier

Gaming

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 JupiterYez1

JupiterYez1
  • Amator

• 29 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 21:11

Witam,mam okazję kupić słuchawki razer kraje essebtials za 120zł nowe zafoliowane z 2letnią gwarancja w xkom. Słuchawek potrzebuje do gier typu csgo. Moja dźwiękowa to alc1220 z płyty ASrock z370 extremw4. Dotychczas korzystalem z HyperX cloud alpha. Kiedyś miałem do czynienia z Razer krakrn pro 2015bodaje i nie było tragedii. Więc sprawdźcie mi czy będą ok.
  • 0

#2 FreeQ

FreeQ
  • Amator

• 72 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 07:36

Stanowczo zostań przy Alpha.
  • 0

#3 JupiterYez1

JupiterYez1
  • Autor tematu
  • Amator

• 29 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 07:58

Gdybym je miał to bym nie kupował nowych,regulacja się ztypala i sprzedałem za niezła cenę. I teraz szukam coś tańszego bo mało gram i nie chce wydawać tyle pieniędzy.
  • 0

#4 Kathevir

Kathevir
  • Amator

• 34 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:46

Będziesz miał straszny downgrade dźwiękowy, jeśli w pamięci dalej masz Cloudy... musisz mieć headset? Może kup któreś Superluxy albo ISKi za około 100zł bo ona grają bardzo dobrze i do tego jakiś prosty mikrofonik krawatowy typu: https://www.x-kom.pl...an-zm-mic1.html (i tak będzie lepszy od tego z headsetu)

• 0

:!:    meh.    :!:

#5 JupiterYez1

JupiterYez1
  • Autor tematu
  • Amator

• 29 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:23

W sumie nie musi byc, dzięki za propozycję przemyśle to.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gaming

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych