Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Stary monitoring dokładka 2 kamer BCS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 matus

matus
  • Amator

• 60 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:24

Witam! 5 lat temu założyłem monitoring 4 kamery wokół domu zestaw BCS rejestrator nie pamiętam kamery to : BCS T760IR50 . Składałem to na skrętce. Wszystko przez tyle lat działa bez problemu lecz dobudowałem budynek gospodarczy i muszę dołożyć 2 nowe kamery ponieważ w ciągu miesiąca od budowy raz mnie już okradli.... Plan jest taki zakup rejestratora BCS-XVR0801E-III + 2 kamery BCS-TQE3200IR3. Mam dociągnięte do budynku kable K60 wiadomo lepszy sposób niż skrętka. Kwestia teraz taka. Czy stare kamery gdy podłącze do nowego rejestratora będą działać bez problemu ? Wiadomo muszę również dokupić skrzynkę zasilającą na 8 kamer bo stara jest na 4... Jakiś znawca tematu może coś podpowie ? Jeśli chodzi o inne firmy to dziękuję ale jakoś zostanę przy BCS tyle lat problemów brak..

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7563 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:08

1. Teoretycznie w opisie rejestratora stoi, że obsługuje analoga więc stare kamery powinny działać. Lepiej jednak zapytać sprzedawcy. Choćby po to żeby mieć możliwość zwrotu jeśli nie zadziała.

2. Co do okablowania to nie wiem dlaczego koncentryk ma być lepszy.

3. Jak widzę, chcesz założyć AHD (mimo że rejestrator to hybryda) więc możesz dołożyć dwa zasilacze niezależne do nich, nie wymieniając starego 'pudełka'

4. Kosmiczne pieniądze jak za Analog/AHD, u tańszego producenta mógłbyś w tym budżecie pewnie jeszcze wymienić aktualne kamery na AHD, ale to już Twoja wola.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 matus

matus
  • Autor tematu
  • Amator

• 60 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:17

A polecasz jakiegoś innego sprawdzonego producenta ?

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7563 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:38

Ja używałem AHD (rejestrator, kamery) od 8levela i w odróżnieniu od wielu nonamowych chińczyków nie miałem problemów. Fakt, że są trochę droższe od typowego taniego chłamu z aliexpres czy allegro.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych