Skocz do zawartości

wlamanie do rutera


Recommended Posts

A skąd wiesz że miałeś włamanie do routera ???

 

Na początek zmień nazwę wifi i hasło do wifi - zastosuj WPA2 Min. 8 znaków (litery i cyfry)

 

Potem zmień logowanie do router - login i hasło.

 

To powinno wystarczyć przed niepowołanym wejściem na niego.

 

Nie zablokuje to całkowicie ataków ale zmniejszy możliwość.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Dlaczego nie napiszesz od kogo masz łącze? Skąd wiesz, że ktoś się włamał?

Przecież jak napisze co jak i gdzie, to włamywacz też to przeczyta i zmieni technikę.

 

Jak przyjdą goście i pod pretekstem wysyłają co chwilę do kuchni (cukier, woda, świeża herbata), to wiadomo, że chcą sztucznie zająć gospodarza, a sami w tym czasie kombinują przy kabelkach. Ja bym zwracał uwagę na dziwne zachowanie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Chyba ktoś leków zapomniał wziąć...

 

Hahaha

 

Jakoś tak mi się wydaje, że najbardziej to kręci autor. Jak pójdziesz z bólem do lekarza a on się zapyta gdzie cię boli, to mu nie powiesz bo to twoja sprawa i RODO ? 

 

Faktycznie dziwne to wszystko. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
pracownic interia sie wlamali razem z policja z u mnie w miescie i mnie irytuja od 8 lat taka sytuacja    chce to gdzies zglosic tylko niechce trafic na tych dewiantow

 

a ja tam się nie dziwię, że kolega jest małomówny.

 

Pracownicy interia... + policja? hmm... "przez osiem ostatnich lat"....

 

Interia a może czateria? policja?  czekaj czekaj..... "Halo... Płokułatura?!" :rotfl:

 

Dobra żarciki na bok (chociaż z żalem)... jeśli policja ma twoje dane i IP (i "nakaz" na Ciebie),  to nic z tym tematem nie zrobisz, chyba że przejdziesz na jakieś inne łącze zarejestrowane na inną osobę, zmienisz sprzęt tak aby mieć inny adres MAC, ale dodatkowo nie możesz logować się na FB,  maile i inne usługi z których korzystałeś wcześniej (przynajmniej nie tymi samymi loginami), do tego sprzęt wyczyszczony do zera i kupa rzeczy o których musisz pamiętać aby pozostać w miarę anonimowym w sieci... ale z twoim stanem wiedzy będzie ciężko i tylko dlatego to tutaj piszę bo wiem, że tego nie ogarniesz. ;)

 
a tak prywatnie, Było wyrywać 14-tki?.
 
Przepraszam nie mogłem się powstrzymać. :rotfl: 

https://www.youtube.com/watch?v=i3JXMonon94  1:28

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...