Skocz do zawartości

Zestaw za 4000 zł do pracy/gier


Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

 

Składam nowego desktopa od zera i pomyślałem, ze warto będzie zaczerpnąć opinii innych. Z góry dzięki za pomoc/opinie. 

 

  • Zastosowanie komputera : Gry (nowe tytuły) / Praca (Unity, ML, Obliczenia) 
  • Maksymalna kwota : 4000 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : na dniach
  • Których części potrzebuję : całość,
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nope
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : domyślnie pracuje na dwóch: 1) iiyama 1920:1080, 60Hz oraz na dodatkowym staruszku 2) Gateway 1600:900, podpięty na DVI-D
  • Specjalne wymagania : Obecnie nie planuje zakupu kolejnego monitora więc będę chciał podpiąć Gateway'a przez DVI jako 2gi monitor.
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache
  • Własna propozycja zestawu :

Intel i5-7500 3.40 GHz 6MB BOX

Gainward GeForce RTX 2060 Phoenix G S 6GB GDDR6

G.SKILL 16GB 3000MHz Aegis CL16 (2x8GB)

ASRock Z370 Pro4

GOODRAM 256GB 2.5'' SATA SSD CX400 7mm

SilentiumPC 600W Vero M2 Bronze

SillentiumPC Signum SG1 TG

 

  • Inne : Zestaw planuję złożyć u jednego dostawcy, obecnie na x-kom. Z tego co czytałem to raczej nie chciałbym inwestować w procesory bez GPU. 

 

Link to post
Share on other sites

Zakup i5 7400 na teraz to strzał w kolano pomijając już fakt, że na Z370 to nawet nie ruszy. 

Jeżeli będzie dedykowana GPU, to poniekąd można sobie odpuścić iGPU, chyba że masz zamiar gdzieś korzystać z quicskynca. 

 

https://proline.pl/koszyk/f4982265 + jak ma być iGPU, to za 900 zł i5 8400, jak jednak bez to i5 9400F. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...