Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Żużel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 R4DZ1K

R4DZ1K
  • PSU Support

• 20 postów
  • Miejscowość:WrocLOVE

Napisano 15 kwiecień 2019 - 14:53

Witam fanów czarnego sportu :) 

Wszystko ruszylo juz dwa tygodnie temu wiec mozna sobie podyskutowac co kto z kim i za ile :)

A ze mamy najlepsza lige na swiecie i zuzel jest najpopularniejszym sportem ogladanym przez polakow to nie moze go tutaj zabraknac. Mysle ze znajdzie sie tutaj kilku zainteresowanych :) 

Lecimy z tematem panowie,moze ruszy

btw kibic  UNII LESZNO  :D

• 0
PSU Support

#2 Bichits

Bichits
  • Emeryt komputerowy

• 2344 postów
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:35

Czy najlepsza to można by dyskutować, na pewno najbogatszą ;p

zacznijmy od wyników ;p

- Zaskoczył mnie wynik w Tarnowie w meczu przeciwko Ostrovii, liczyłem na małą wygraną Tarnowa, a tu taka niespodzianka :o

Może to tylko ja?

W sobotę odbył się jeden mecz. W 2 lidze Rawicz walczył przeciwko Krosnowskim "Wilkom". Ku mojemu zaskoczeniu drużyna z podkarpacia, m.in. dzięki wracającemu po latach do "czarnego sportu" Pawłowi Hlibowowi, wysoko wygrała.

Jak tam wasze wrażenia z ubiegłego weekendu żużlowego ?

• 1

Mobo: MSI Z77A - G43 CPU: Intel Core i5 3570k (@ 4,5Ghz 1.240v) Cooler: Fortis HE 1225 GPU: Sapphire HD 7770 Ram: 2 x 4 GB Corsair Vengeance LP DDR3 1600MHz SSD: SanDisk SSD PLUS 120GB + GoodRam Iridium PRO 480GB HDD: Toshiba P300 1TB + Samsung HD642JJ 640GB Sound Card: Sound Blaster SB1500 PSU: Thermaltake Smart SE 530w  Case: Phanteks Enthoo Pro Window, black Mouse: Roccat Kone Pure Owl - Eye 3300DPI Keybord: Logitech G105 blue

#3 R4DZ1K

R4DZ1K
  • Autor tematu
  • PSU Support

• 20 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:16

No jak, najlepsze stadiony najlepszi rajderzy i najlepsza kasa i co najwazniejsze najwiecej tytylow.

Co do ostrovii z tarnowem to przeiwdywalem taki przebieg meczu. Na biegach mroczki/Koniecznego 1 punkt.Mam wrazenie ze Konieczny ten jeden bieg pojechal lepiej niz Rempala.Mateusz niech pdoziekuje za te silniki Jackowi. 

1 kolejka - Torun -Zielona, no zielona latwa wygrana, w sumie nie ma co sie dziwic jak tylko dwoch rajderow punktowalo a reszta cinko.Zielona ogolnie ma sklad dobry i daja rade.

Czestochowa-Gorzow co tu duzo mowic.....moge tylko tyle powiedziec ze THOMSEN to jest duzy talent i bardzo dobrze ze go wzieli z 1 ligi bo on i zmarlizk robia robote ...KK porazka.

Potem Unia -Wroclaw - no co u nas kazdy smigal, wroclaw Tajski klasa, janowski jak mu zawieje no i Drabik, a reszta tak sobie

Druga kolejka- i tutaj MOTOR LUBLIN wielki szacun bo jechali bez zengiego i jonssona a chlopaki dali rade LAMPART/LAMBERT/MIESIAC no pieknie smigali....miesiac co robil haha SZACUN

Torun-Leszno, co tu duzo mowic.....3 rajderow z torunia tylko robila punkty DOYLE/HOLDER/IVERSEN a z polskich rajderow nikt kompletnie. Kosciucha nie wystawil po 1 jego biegu, uparl sie na Jacka a on nic za grosz nie jechal...nie kumam Fratczaka. Leszno jak to leszno swoje robilo :)

Duzo rajderow ma jeszcze problem z dopasowaniem, to sie jeszcze bedzie zmienialo wiadomo kazdy musi wpasc w rytm, duzo rajderow jeszcze nie maja jednostek od Andersona bo jak wiecie juz odchodzi na emeryture i ponoc przez zime nie ogarnal silnikow ale ile w tym prawdy to nie wiem

Czekam na 3 kolejke :)

Użytkownik R4DZ1K edytował ten post 15 kwiecień 2019 - 16:20

• 0
PSU Support

#4 Bichits

Bichits
  • Emeryt komputerowy

• 2344 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 21:14

Jonsson jechał w Gorzowie
Anderson serwisuje do maja czy tam końca maja
  • 0

Mobo: MSI Z77A - G43 CPU: Intel Core i5 3570k (@ 4,5Ghz 1.240v) Cooler: Fortis HE 1225 GPU: Sapphire HD 7770 Ram: 2 x 4 GB Corsair Vengeance LP DDR3 1600MHz SSD: SanDisk SSD PLUS 120GB + GoodRam Iridium PRO 480GB HDD: Toshiba P300 1TB + Samsung HD642JJ 640GB Sound Card: Sound Blaster SB1500 PSU: Thermaltake Smart SE 530w  Case: Phanteks Enthoo Pro Window, black Mouse: Roccat Kone Pure Owl - Eye 3300DPI Keybord: Logitech G105 blue

#5 R4DZ1K

R4DZ1K
  • Autor tematu
  • PSU Support

• 20 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 10:58

Jonsson jechał w Gorzowie
Anderson serwisuje do maja czy tam końca maja

Ta jakos tak. 

Jonsson jechal w Lublinie panie kolego.

Ta jakos tak. 

Jonsson jechal w Lublinie panie kolego.

Griszka wraca na salony 

https://sportowefakt...mery-nsport-zaw

• 0
PSU Support

#6 Bichits

Bichits
  • Emeryt komputerowy

• 2344 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 11:38

w lublinie w swoim pierwszym starcie miał wypadek ;p

w gorzowie jechał całe zawody

• 0

#7 R4DZ1K

R4DZ1K
  • Autor tematu
  • PSU Support

• 20 postów

Napisano wczoraj, 14:48

A no tak sory myslalem ze mowisz ze smiga dla gorzowa, no tam mial wypadek a w gorzowie objechal cale ale slabizna.

Panowie, 

Dzisiaj mieli jechac o złoty kask ale nic z tego nie bedzie, TOR DO BANI !!! 

Ja nie wiem nie mieli gdzie tylko w Pile.....

21.04 1 Liga Rybnik vd Łodż

22.04 - Polska VS Kontra Swiata (towarszyski) 

:)

• 0
PSU Support

#8 marik81

marik81
  • Bywalec

• 83 postów

Napisano wczoraj, 16:36

Ciekaw jestem jutro toru w Rybniku, od paru dni ani kropli deszczu i cały czas słońce. O torze, podobnym do tego z pierwszej próby rozegrania meczu, nie ma mowy.
  • 1

#9 Bichits

Bichits
  • Emeryt komputerowy

• 2344 postów

Napisano wczoraj, 18:15

Rybnik lubi troszkę pod koło, a jak będzie twardo... ciekawie się zapowiada

Wiadomo czy i gdzie będzie transmisja ?

• 0

#10 R4DZ1K

R4DZ1K
  • Autor tematu
  • PSU Support

• 20 postów

Napisano wczoraj, 18:24

Rybnik lubi troszkę pod koło, a jak będzie twardo... ciekawie się zapowiada

Wiadomo czy i gdzie będzie transmisja ?

Eleven Sport 1 nie wiem dlaczego.....

A potem znowu na POLSAT SPORT 

Użytkownik R4DZ1K edytował ten post wczoraj, 18:26

• 0
PSU Support

#11 marik81

marik81
  • Bywalec

• 83 postów

Napisano wczoraj, 20:13

Polsat kupił eleven w zeszłym roku, 50% plus 1, dlatego się dzielą. Zapewne chodzi o to by posiadając np Polsat dokupić eleven. Kasa, kasa, kasa...
  • 1

#12 R4DZ1K

R4DZ1K
  • Autor tematu
  • PSU Support

• 20 postów

Napisano wczoraj, 20:44

Dokladnie, jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniazki...

I jak tak z nimi własnie mialem, posiadałem cyfrowy polsat kazali sobie wykupic pakiet sportowy zeby ogladac polsat sport(wtedy mieli licencje) etc etc, mowie no dobra bo zuzel trzeba ogladac......po roku czasu mowia ze NC+ ma teraz licencje i Polsat nie bedzie juz mial dostepu...mowie no fajnie...a potem polsat znowu odkupi i taka to robota.....I tak ogladalem strimy ciagnac kabel z PC na TV i ogladalismy...ale po jakims czasie ze strimami sie zrobila lipa.....wykupilem ten nc+ niby maja licencje do 2021 i mysle ze przedluza bo jest ogladalnosc.....i jak narazie wszystko smiga....No i redaktorzy z Nsport kumaja baze o zuzlu bo ci z Eleven to tak slabo troche......

Użytkownik R4DZ1K edytował ten post wczoraj, 20:46

• 0
PSU Support

#13 marik81

marik81
  • Bywalec

• 83 postów

Napisano wczoraj, 21:47

Jak chodzi o komentatorów to Lorek i długo, długo, dlugo nikt. Co do transmisji. Mam Vectrę z pakietem złoty i na szczęście jest tam nsport i Polsat Sport, eleveny dokupiłem osobno ale tylko dlatego, że mają F1. Do pewnego czasu oglądałem na streemach ale raz, że jakość nie za bardzo a dwa, że często rwało w najlepszym momencie. Trochę odeszliśmy od tematu. Jutro w Rybniku liczę na zwycięstwo gospodarzy, po lekkim falstarcie w Gnieźnie wypadało by pokazać dobrą jazdę.

Użytkownik marik81 edytował ten post wczoraj, 21:49

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych