Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Prośba o pomoc w pewnym projekcie kali linux.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ankelos

Ankelos
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 18:12

Witam potrzebuję pomocy z pewnym zadaniem które dostałem na uczelni otóż muszę przeprowadzić symulację ataku DOS/DDOS tzn pokazać jak go zrobić i mniej więcej pokazać efekt tego.
Na pewno chciałbym to zrobić na maszynie wirtualnej z linuksem dokładnie kali linux ponieważ ma on narzędzia do przeprowadzania podstawowych ataków dos z tego co wyczytałem więc chciałbym użyć go oraz innych programów których jak już zauważyłem jest pełno  między innymi LOIC. 

I mam pytanie czy możliwe jest postawienie jakiegoś serwera czy czegokolwiek 
na maszynie wirtualnej tak abym mógł go zaatakować i sprawdzić co się na nim dzieje w tym momencie jaki ruch na nim jest czy coś takiego,oraz może ktoś ma jakiś lepszy pomysł lub metodę,narzędzia
na zrobienie takiego czegoś.

• 0

#2 benutzer

benutzer
  • Zapaleniec

• 1418 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 07:51

Do not be offended, but I'd like to ask you for something. How is it possibile a computer science student can not find a source of knowledge. You have everything on the internet.

• 0

PC: i7 8700, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

M73 Tiny, X240, R320

NAS: Xpenogoly 6.2.1, Celeron J3455, 4 GB RAM, HDD 1 TB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych