Skocz do zawartości

Router do internetu stacjonarnego (Vdsl)


Recommended Posts

Posiadam obecnie router od Orange Funbox 2.0. Nie działa on idealnie jakbym chciał. Zasięg nie jest zły ale gryzie sie z moimi urządzeniami od Apple.. Czytałem sporo że urządzenia Apple mają problemy z routerami od Orange.. No nic to nie tylko to jest powodem zmiany ...

 

Mimo tego szukam czegoś lepszego, stabilniejszego, z lepszym zasiegiem 5Ghz i mocniejszym. Ewentualnie ten router Funbox posluży mi jako drugi router AC jak będę rozszerzał /wzmacniał WiFi.

 

Chciałbym coś kupić w cenie max 500zł. Im taniej tym lepiej :).  Wpadło mi w oko router Fritz Router AVM FRITZ!Box 7430 ale cos nie doczytalem czy ma 5ghz + dual Wifi czyli naraz wlaczone 2,4 i 5.0ghz .. To wazne dla mnie.

 

Musi to być router oczywiście z DSL czyli VDSL.. Przeglądałem różne strony itp i już mnie głowa boli od szukania :). Dlatego proszę was o pomoc. 

 

Też myslalem by wzmocnic sobie WiFi przez wzmacniacz https://fritzbox.com.pl/product-pol-24-FRITZ-WLAN-Repeater-1160.html coś takiego.. ale czy to sens? Chyba lepiej i tak kablem i ten funbox zrobić jako AC>. O Ile mozna funboxy zrobić jako AC.. + czy będą one dzialaly sprawnie to też wyjdzie w praniu..

 

Swego czasu miałem różne urządzenia np od Netii itp i każde takie urządzenie od usługodawcy mi coś wariowało :(

Link to post
Share on other sites

Może i tak zrobie.. faktyczie tylko teraz.. Nie ma żadnego sposobu by obyło sie bez ciągniecia kabli? Bo myslalem by kupic jakis bezprzewodowy i by sie laczyl z Funboxem.. Ale chyba nie ma sensu, prawda? 

 

Co do ruterow to jaki byś polecił? Interesuje mnie by miał dobry zasieg i stabilny 5ghz + kilka wyjść LAN :). I oczywiscie zeby słuzył jako AC.. :)

 

https://allegro.pl/listing?string=FRITZ!Box&bmatch=eyesa-v3-n-cl-dict-ele-1-4-0410 - może cos z tego?  np - https://allegro.pl/oferta/fritz-box-4040-router-bezprzewodowy-wifi-usb-nas-7118601744 ?

Link to post
Share on other sites

Masz jakąś słabość do czerwonego, czy jak? Te routery są tak koszmarnie szpetne, że jaki by nie był w działaniu, to i tak bym go nie postawił w domu (nawet w szafie). Wystarczyłoby jedno przypadkowe spojrzenie na niego, żeby mi humor na cały dzień zepsuć:)

Weź coś normalnego np. ASUSA RT-AC1200G+  Bardzo dobry router pod każdym względem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...