Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mi mix 2s do 1300?

Mimix2s Xiaomi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 heeee

heeee
  • Bywalec

• 93 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 18:26

Dzień dobry. Potrzebuję telefon z dual simem, który będzie szybki, bezawaryjny, wygodny w używaniu. Do tej pory używam LG g6 i myślałem że dobrym następcą byłby mi mix 2s, dostępny w dobrej cenie (poniżej 1300 w bestcenie). Pierwotnie zakładałem budżet poniżej 1200, ale wizualnie ten xiaomi przekonuje mnie żeby dopłacić stówkę. Proszę o radę, czy dobrze robię wybierając ten model, czy powinienem wybrać co innego. Wymagania:
- płynne działanie (fajnie gdyby telefon był jeszcze przez chwilę wspierany przez producenta)
- bateria niegorsza niż g6
  • 0

#2 PatrykT

PatrykT
  • misterT.design

• 3286 postów
  • Miejscowość:Karczew

Napisano 12 kwiecień 2019 - 20:04

Mam od 2 msc mi mix 2s. Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz. Ja z telefonu jestem zadowolony, szybko i płynnie działa, nie zawiesza się. Ładowanie bezprzewodowe działa bezproblemowo. Przy moim użytkowaniu w pracy bateria trzyma ok 16h, w weekend spokojnie jak odepnę w sobote rano to w niedziele jak się kładę spać mam jeszcze ok 25-30% baterii

• 1

i7 5960X/Asus RVE/Evga ddr4 ram/SLI GTX 980Ti/LiteOn NVME SSD RAID0/Bq DP PRO 850w/TJ-07/AIM SC808/DT 770 Pro 80Ohm/AOC Q32279VWF/SteelSeries Apex/Steel Series Rival/ LC by Bitspower

MrT Design                                         Profesjonalny delid Intel cpu

#3 sekus007

sekus007
  • Dyskutant

• 204 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:04

Moim zdaniem to dobry wybór. Dużym plusem jest optymalizacja obrazu i NFC, których raczej ciężko spotkać w innych modelach w tym budżecie.

• 1

#4 heeee

heeee
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 93 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:52

telefon zamówiony, dziękuję za pomoc! 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mimix2s, Xiaomi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych