Skocz do zawartości

Jaki RAM do laptopa ?


Recommended Posts

Witam, 

 

muszę dokupić RAM do Asus Scar II, aktualnie mam tylko 8GB. Dzisiaj otworzyłem laptopa i aktualnie mam jedną kość o podanych danych: 

 

1Rx8 PC4 2666V SA1 11 
HMA81GS6CJR8N VK N0 AC 
SK hynix
 
Patrzyłem trochę na internecie, ale trochę kiepsko z takimi samymi kościami i z tej samej marki. 
 
Czy da się dokupić innej marki, ale o tym samym taktowaniu czy jednak pozostaje szukać tego samego producenta ? Mógłby ktoś coś polecić ? 
 
Z góry, 
dziękuję!
Link to post
Share on other sites

 

Witam, 

 

muszę dokupić RAM do Asus Scar II, aktualnie mam tylko 8GB. Dzisiaj otworzyłem laptopa i aktualnie mam jedną kość o podanych danych: 

 

1Rx8 PC4 2666V SA1 11 
HMA81GS6CJR8N VK N0 AC 
SK hynix
 
Patrzyłem trochę na internecie, ale trochę kiepsko z takimi samymi kościami i z tej samej marki. 
 
Czy da się dokupić innej marki, ale o tym samym taktowaniu czy jednak pozostaje szukać tego samego producenta ? Mógłby ktoś coś polecić ? 
 
Z góry, 
dziękuję!

 

https://allegro.pl/oferta/8gb-2666mhz-ddr4-hynix-pc4-2666v-sa1-11-afr8n-vk-7740598489 to jest to samo

Link to post
Share on other sites

Tak, tylko jest taki problem, że wysyłając laptopa na gwarancję trzeba wysłać z taką konfiguracją z jaką się kupiło, więc ciężko będzie kupić nowe 2 kości i sprzedać tą co mam. 

 

:roll: Ja tutaj żadnego problemu nie widzę,
 
teoretycznie kości o takich samych parametrach powinny zadziałać w dualu - fakt nie zawsze się to udaje, ale przecież zamawiając przez internet masz 14 dni na zwrot, kup w jakimś poczciwym znanym sklepie kość o parametrach takich jak twoja włóż i sprawdź czy wszystko działa jak należny - jak nie to zrób zwrot
.
 
Na morelech system zwrotu tez jest całkiem przyjemny.
 
Także nie stresuj się  :P
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...