Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki wąż obecnie najlepszy.

Wąż Tygon LC top

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrian.czekaj

adrian.czekaj
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:48

Witam,

Z racji przerwy w korzystaniu z chłodzenia wodnego w swoim komputerze przez ostatnie 2 lata, mam pytanie do was jakie obecnie najbardziej opłacalnie cena/jakość węże stosujecie w swoich układach. U siebie miałem wąż Tygona + gotowy płyn EK pierwszej generacji jeszcze przed wejściem serii Evo zaś złączki 16/10.

Fajnie również byłoby przy waszych odpowiedziach dodać stronki lub nazwę sklepów w których się zaopatrujecie w potrzebne graty do tychże układów.

:)

• 0

#2 PatrykT

PatrykT
  • misterT.design

• 3294 postów
  • Miejscowość:Karczew

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:33

Pytanie czy chcesz przeźroczysty wąż czy w kolorze ? Przeźroczyste to masz do wyboru primoflex czy wąż od mayhemsa, z kolorów masz fajny czarny mat od ekwb 

• 1

i7 5960X/Asus RVE/Evga ddr4 ram/SLI GTX 980Ti/LiteOn NVME SSD RAID0/Bq DP PRO 850w/TJ-07/AIM SC808/DT 770 Pro 80Ohm/AOC Q32279VWF/SteelSeries Apex/Steel Series Rival/ LC by Bitspower

MrT Design                                         Profesjonalny delid Intel cpu

#3 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10113 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:58

Boa...:)

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#4 adrian.czekaj

adrian.czekaj
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 21:52

Pytanie czy chcesz przeźroczysty wąż czy w kolorze ? Przeźroczyste to masz do wyboru primoflex czy wąż od mayhemsa, z kolorów masz fajny czarny mat od ekwb 

Korzystałem z przeźroczystych i chciałbym przy takich zostać. Dzięki za odpowiedź :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wąż, Tygon, LC, top

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych