Skocz do zawartości

Kupno ps4 slim od kumpla


Recommended Posts

Mam okazję kupić prawie nieużywane ps4 slim z kilkoma grami i dwoma padami od kumpla. Rok temu kupił i prawie nie używał (przeszedł może z jedną - dwie gry). Nie mam strasznego parcia na ps'a, ale w sumie chętnie bym ograł parę tytułów. Ogólnie mój dylemat polega na tym, że nie wiem czy się na tę konsolę skusić, czy może lepiej sobie poczekać na ps5. Aktualna generacja konsol ma już swoje lata, i pewnie w ciągu tego roku poznamy datę premiery ps5. Co wy o tym myślicie?Opłaca mi się kupować teraz ps4, czy lepiej poczekać sobie na kolejną generację. Jak mówię parcia na szkło nie mam :D, ot zdarzyła mi się okazja kupić ledwie używaną konsolę (pewnie w atrakcyjnej cenie XD).

Ps.Zamiast wydawać na kompa gruby pitos, mój plan na gry jest taki aby wyposażyć się właśnie w konsole od Sony + komputer za max 3-3,5k. Głównie dla gier fps i multiplayerów. Granie w fpsy na konsoli moim zdaniem mija się z celem dlatego takie, a nie inne rozwiązanie. W sumie możecie napisać co o tym sądzicie. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

jest sporo exów na ps4, i to niektóre już w śmiesznych cenach na allegro, na xboxie masz praktycznie wszystko to samo co na PC (win10), więc imo tylko konsola Sony, sam też myślę o kupnie uzywki w celu ogrania tych exów

a PS5? najwcześniej conajmniej za 12 m-cy, a realnie to jesień 2020r, w dodatku na początku jak zwykle będzie mało gier tylko na nią, większość będzie multiplatformowych, no i cena przy premierze pewnie jak zwykle kosmos

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

na ps4 jest tyle ciekawych gier, że jak kupisz je w dobrej cenie to na pewno nie pożałujesz, ja kupuję gry z olxa i często idzie wyrwać fajne gierki nawet za 50zł ;) potem sprzedaje jak przejdę i kupuje nowe.

Pamiętaj, że jest black friday ps4 slim potaniało, żeby nie było, że kupisz używkę od kumpla 100zł taniej niż jest w sklepie :P
a jak kupisz nowgo kompa czy zapragniesz ps5 kupić w listopadzie w 2020 to sprzedasz z 200-300zł taniej tego slima i myślę, że za rok grania to będzie warto ;) a może zostawisz sobie na dłużej? bo gier jest tyle, że naprawdę jest w czym wybierać.

ps
widzę kupujesz dobrego kompa, pamiętaj, że ps4 slim (to nie pro) czyli słabsza wersja konsoli i tam niektóre gry potrafią mieć ścinki do 20fps, brzmi to słabo, ale w rzeczywistości idzie to zdzierżyć jeśli są to gry na single-player.

Najlepiej to pograj w coś u niego, takiego bardziej wymagająćego to zobaczysz o czym mówię
konto ps plus na rok kosztuje ~160-180zł

Edytowane przez Guli28
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...