Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kupno ps4 slim od kumpla

ps4slim kupno

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 LifesGood

LifesGood
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 17:39

Mam okazję kupić prawie nieużywane ps4 slim z kilkoma grami i dwoma padami od kumpla. Rok temu kupił i prawie nie używał (przeszedł może z jedną - dwie gry). Nie mam strasznego parcia na ps'a, ale w sumie chętnie bym ograł parę tytułów. Ogólnie mój dylemat polega na tym, że nie wiem czy się na tę konsolę skusić, czy może lepiej sobie poczekać na ps5. Aktualna generacja konsol ma już swoje lata, i pewnie w ciągu tego roku poznamy datę premiery ps5. Co wy o tym myślicie?Opłaca mi się kupować teraz ps4, czy lepiej poczekać sobie na kolejną generację. Jak mówię parcia na szkło nie mam :D, ot zdarzyła mi się okazja kupić ledwie używaną konsolę (pewnie w atrakcyjnej cenie XD).

Ps.Zamiast wydawać na kompa gruby pitos, mój plan na gry jest taki aby wyposażyć się właśnie w konsole od Sony + komputer za max 3-3,5k. Głównie dla gier fps i multiplayerów. Granie w fpsy na konsoli moim zdaniem mija się z celem dlatego takie, a nie inne rozwiązanie. W sumie możecie napisać co o tym sądzicie. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ps4slim, kupno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych