Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuję jakiegoś lepszego dysku SSD mniej-więcej 500GB do swojej budy. Będzie mi on potrzebny tylko i wyłącznie do biblioteczki steam. Jestem otwarty na propozycje tym bardziej, że nie jestem jakoś w temacie, a sam osobiście na razie obserwuję tylko jeden model: https://www.morele.net/dysk-ssd-adata-xpg-sx8200-pro-512gb-pcie-x4-nvme-asx8200pnp-512gt-c-5342180/

 

Za wszelkie propozycje i ewentualne wyprowadzenie z błędu byłbym bardzo wdzięczny.

 

 

Link to post
Share on other sites

corsair MP510 480GB (E12 + TLC), lub poczekaj aż cena Transcend 220S 1TB (TS1TMTE220S) spadnie do 600zł, były miesiąc temu po tyle (bo za 700zł się nie opłaca, bo można coś opartego o E12 kupić w tych okolicach)

Ps. podaj model płyty głównej (lub model laptopa jak tolaptop) 

Link to post
Share on other sites

Złącze SATA czy m.2?

m.2

 

corsair MP510 480GB (E12 + TLC), lub poczekaj aż cena Transcend 220S 1TB (TS1TMTE220S) spadnie do 600zł, były miesiąc temu po tyle (bo za 700zł się nie opłaca, bo można coś opartego o E12 kupić w tych okolicach)

 

Ps. podaj model płyty głównej (lub model laptopa jak tolaptop) 

moja płyta główna to: Asus Strix B350-F Gaming  - przy czym do niej mam już podłączony jeden dysk hdd i jeden ssd na złączu sata (jeśli ma to jakieś znaczenie)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Spoko. Nie zapominajmy o cenie. Obecnie dla 1T cena/jakość wypada całkiem nieźle. To poziom cenowy niższy niż QLC  które tylko w porywach są szybsze ale gwarę mają gorszą i trwałośc, o stabilności wydajnosci nie wspominająć (jak testowaliśmy te adaty to raczej nie zwalniały np przy dużych strumieniach danych czy zapełnieniu).

W lapku trochę throttluje ale w budzie z tym radiatorkiem naklejonym (już sam w sobie poprawia sytuację), a jeszcze w jakimś ciągu powietrza daje radę.

Edytowane przez anemus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...