Skocz do zawartości

RTX 2060 Founders Edition Nowy


Recommended Posts

Witam, na sprzedaż posiadam kartę graficzną Nvidia RTX 2060 Founders Edition. Karta jest nowa - otrzymałem ją do wykonania recenzji i przepracowała niewiele - na potrzeby wykonania filmu. Nie posiada gwarancji, ponieważ otrzymałem ją bezpośrednio od Nvidii. Dla chętnych mogę podesłać film który wykonałem. 

Cena: 1400 PLN. wysyłka paczkomat, kurier, poczta polska ubezpieczone.

 

Zdjęcia: https://imgur.com/a/FDwZmu8

 

 

sU2q4HF.jpg?1

 

Link to post
Share on other sites

A co jeśli nvidia zgłosi się do ciebie o zwrot karty ?

 

Wybacz - Ale nigdy bym nie sprzedał karty , którą dostaje do testów...To dla mnie nieetyczne i brak szacunku dla dostawcy.

 

Zresztą dlaczego sprzedajesz kartę mając gorszą w swoim kompie , zamiast zamienić je i sprzedać swoją ?

 

Wydać 1400 zł i nie mieć gwarancji na nic...Tylko dla frajerów.

Link to post
Share on other sites

A co jeśli nvidia zgłosi się do ciebie o zwrot karty ?

 

Wybacz - Ale nigdy bym nie sprzedał karty , którą dostaje do testów...To dla mnie nieetyczne i brak szacunku dla dostawcy.

 

Zresztą dlaczego sprzedajesz kartę mając gorszą w swoim kompie , zamiast zamienić je i sprzedać swoją ?

 

Wydać 1400 zł i nie mieć gwarancji na nic...Tylko dla frajerów.

 

Akurat warunki na jakich otrzymuje kartę ustala się przed jej wysłaniem i dobrze wiem co robię. Nie jest mi potrzebna tak mocna karta ponieważ moja obecna mi wystarcza ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Karta jest nowa - otrzymałem ją do wykonania recenzji i przepracowała niewiele - na potrzeby wykonania filmu. Nie posiada gwarancji, ponieważ otrzymałem ją bezpośrednio od Nvidii.

 

Dostajesz kartę na testy i bez gwarancji :co:

 

1400zł  :facepalm:  za 1569zł mam wersję OC od palita w sklepie FoxKomputer :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

 

 

  za 1569zł mam wersję OC od palita w sklepie FoxKomputer
 

 

To kup tam i nie narzekaj. Kolega wystawił za tyle za ile uważa, jak się nie sprzeda za te pieniądze to jego sprawa, podobnie jak to czy karty otrzymane na testy może sprzedawać, czy nie. 

 

 

 

BTW Trochę się nie dziwię, że niektóre małe kanały na YT głoszą takie peany na temat sprzętu skoro mogą go później odsprzedać. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...