Skocz do zawartości

Fractal Design Define R6 a karta graficzna (RTX 2070 MSI armor) - czy się zmieści?


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś wie czy karta RTX 2070 MSI Armor zmieści się do obudowy Define R6 w standardowym układzie?

Zależy mi na miejscu na 2-3 dyski twarde + DVD.

 

Teoretycznie z danych producentów:

 

Define R6:

  • Karta może mieć maksymalnie 155mm szerokości (razem z wtyczkami) przy długości większej niż 300mm

RTX 2070 MSI Armor

  • Dane producenta: 295 x 140 x 51 mm
  • Dane ze recenzji / sklepów: 309mm x 155mm

 

Teoretycznie dane producenta powinny być pewniejsze... ale nie wiem czy nie mierzyli np samej płytki PCB.

 

Tak samo z pomiarami producenta obudowy - nie specjalnie wiem odkąd uwzględniają odległość.

 

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie odnośnie takiego (lub podobnego) zestawu?

 

Czy karta wejdzie bezkolizyjnie, czy będzie trzeba zmieniać układ?

 

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

Mam tą obudowę. Przecież tu dyski mają swoją jakby piwnicę, oddzielne miejsce. Jak ty chcesz tam wsadzić dvd? Mam 1080 ti aorus i po zamontowaniu zostało jeszcze trochę miejsca( od karty do wentylatora z przodu około 2cm z tym że wentylator też nie jest za cienki bo ok 2,5 cm). wymiary karty 293 x 142 x 50 mm

Link to post
Share on other sites

 

 

powinieneś szukać krótszej karty.

Niestety karta już zamówiona... zastanawiam się nad obudową, a niespecjalnie widzę ciekawe alternatywy.

 

 

 

Przecież tu dyski mają swoją jakby piwnicę, oddzielne miejsce. Jak ty chcesz tam wsadzić dvd?

Nie wiem czy mówimy o tej samej obudowie. Tu jest piwnica na zasilacz, dyski mieszkają z przodu. DVD tradycyjnie u góry:

 

Zdjęcie:

 

 

CA07HFD_178483_800x800.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

dwa dyski się zmieszczą w piwnicy

Super!

Dzięki za info. Myślałem, że tu jest 7hdd w poziomie lub w drugim układzie 2 hdd w pionie (co mnie odstrasza).

Jeśli je da się w piwnicy awaryjnie schować to super.

 

P.S. Karta doszła, zmierzyłem, licząc bez śledzia ma <300mm. Z śledziem lekko ponad (ale chyba pomiar bez śledzia jest istotny, co nie?).

 

Jeszcze raz dzięki!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...