Skocz do zawartości

Do oceny. Zestaw za około 6500zł (głównie gry 1080p)


Recommended Posts

Czy x470 taichi byłaby dobrym wyborem do nowych ryzenów?

Czy istnieje cień szansy, że Fortis 3 poradzi sobie z 3600x lub 3700x(czysto teoretycznie)?

Wygląda na to, że płyty z chipsetem x570 będą dość drogie, myślisz że taichi(x470) da radę z 3700x? Edytowane przez _Erhu
Link to post
Share on other sites

I jak tam po pierwszych testach, rtx 2060 super godny uwagi, biorąc pod uwagę jego cenę?

Domyślam się, że 2070 super też nie byłby najgorszym wyborem, z dużym zapasem na przyszłość. Oczywiście za trochę większe pieniądze.

Link to post
Share on other sites

A nie uwazasz, ze taki monitor to bezsensowny pomysl pod te podzespoly? Wedlug mnie jedyna sensowna opcja to 27 cali i 1440p. Sam sie przymierzam do Ryzena 3600 lub 3700x i za parę miesięcy może zmienię mojego GTX 1070 właśnie na RTX 2070 Super lub ewentualnie Radeon RX5700XT. I też będę chciał wtedy zmienic monitor ale wlasnie na 144hz ale w 1440p i najlepiej IPS z Gsync lub freesync.

Link to post
Share on other sites

Spojrz na wydajnosc w 1440p (przewin do 2:34) -

 

i jest tutaj zwykly RTX 2070, takze majac 2070 Super, robiac OC GPU i CPU i najlepiej jeszcze kupic ram 3200 CL14 i rowniez podkrecic chociaz do tych 3600 i w wielu grach bedziesz miec ponad 100 fps w 1440p na max detalach, dlatego uwazam, ze lepiej brac monitor 1440p.

Edytowane przez popiol
Link to post
Share on other sites

No możesz to kupić. Możesz też po prostu złożyć to nieco taniej choć przejście na RTX 2060 Super wielką oszczędnością nie będzie. 

Zamiast tego MSI możesz śmiało brać https://proline.pl/monitor-aoc-c24g1-24-cali-va-144hz-fullhd-p1332397

 

No i wywal te mobo droższe od CPU, daj B450 Gaming Plus (spokojnie ogarnie Ryzena 5 3600) czy B450 Tomahawk. 

Jeżeli X570 ma parcie (niepotrzebne), to coś tańszego jak Gaming X od GIgabyte albo MSI B450 A PRO

Link to post
Share on other sites

Ten msi już w drodze, jutro będzie kurier. Przez weekend w proshop.pl był na promocji za 800 zł to się skusiłem. Zgarnąłem ostatnią sztukę. Co do płyty głównej i karty graficznej się jeszcze zastanowię, mam największy dylemat z doborem tych dwóch podzespołów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...