Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Aurelia - Bieguny (nowa piosenka)

Aurelia Bieguny nowy singiel muzyka teledysk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 HansKllos

HansKllos
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 11:50

Cześć!

W miniony piątek światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Aurelii pt. "Bieguny" wraz z teledyskiem.

Utwór "Bieguny" opowiada historię człowieka, który zmaga się z własnym "ja". 

Każdy ma w sobie dwie osobowości - dwa bieguny - tą lepszą i gorszą stronę. Bez względu na to czy je w sobie znajdujemy i mamy ich świadomość czy tez nie - one zawsze są, w nas. 

Lepsze i gorsze dni oraz sprawy z przeszłości wkradają się w nasze życie zmieniając jego bieg i to właśnie chciałam pokazać tym utworem. Pokazać swoje dwa oblicza.

Jedno - to pełne optymizmu, pełne wiary w lepsze jutro, a drugie - pełne nostalgii, niewiadomej, skrajnych emocji.

Piosenka "Bieguny" to moje życiowe zamknięcie rozdziału, znalezienie drogi po różnych przejściach i podążanie obraną ścieżką. - mówi Artystka

Muzykę  stworzyła Aurelia wraz z Piotrem Lewandowskim, natomiast tekst wyszedł spod ręki  Aurelii.
Produkcją muzyczną zajął się Michał Włodarski.

Teledysk możecie zobaczyć klikając w poniższy link:

Użytkownik HansKllos edytował ten post 31 marzec 2019 - 11:50

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10382 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 31 marzec 2019 - 22:58

Hans, lepiej się Brunerem zajmij a nie muzyką...

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Aurelia, Bieguny, nowy singiel, muzyka, teledysk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych