Skocz do zawartości

Myszka bezprzewodowa (prośba o pomoc w wyborze)


Recommended Posts

Witam mam zamiar kupić myszkę bezprzewodową jak i podkładkę do niej lecz ona jest mniej istotna,zastanawiam się nad:

 

https://www.x-kom.pl/p/384932-myszka-bezprzewodowa-logitech-g703-lightspeed-wireless-gaming-mouse.html#Opinie

 

https://www.x-kom.pl/p/453704-myszka-bezprzewodowa-razer-mamba-wireless.html

 

Czy miał ktoś może styczność z tymi myszkami lub może się trochę wypowiedzieć na ich temat lub przedstawi jakieś inne propozycje.(cenowo chciałbym się zamknąć do 450zł jeśli chodzi o myszkę),a jeśli chodzi o podkładkę to myślałem nad standardem czyli steelseries i jeszcze jedno pytanie czy ta podładka będzie kompatybilna z tymi myszkami :].

 

https://www.x-kom.pl/p/16371-podkladka-pod-mysz-steelseries-qck.html

Link to post
Share on other sites

 

 

czy ta podładka będzie kompatybilna z tymi myszkami

 

Myszka i podkładka to nie płyta i procesor. Jeździć będzie na wszystkim.

 

Ja zawsze optuje za podkładkami z obszyciem. Brakuje mi tego w tak dobrych i owianych legendą podkładkach Qck, ale nic nie jest bez przyczyny... :) Poniżej dobre propozycje do ~60 zł.

 

Z mniejszych, chociażby Roccat Taito Control Mini, HyperX Fury S Pro M, Razer Goliathus Control

 

Z większych - Dream Machines Pad L

 

Spośród dwóch podanych przez Ciebie myszek, sprawa jest banalnie prosta. Mamba z portfolio Razera to kompletna pomyłka od pierwszej swojej wersji. Jest to oczywiście subiektywizm (po styczności z produktem), lecz poparty także wieloma opiniami. Z Logitecha będziesz bardzo zadowolony.

 

Gdyby nagle naszła Cie ochota na myszkę i podkładkę od jednego producenta, to możesz zakupić Logitecha G240. Nie powiedziałbym jednak, ze to najlepsza opcja.

Link to post
Share on other sites

Obecnie z logitech to różnie bywa, miałem ostatnio G403, świetna mysz, kształt mi podszedł idealnie. Później wziąłem G703, ten sam kształt, ale spasowanie juź dużo gorsze, luz i podźwięk na klawiszach. Podzła na zwrot. Sporo ludzi na nie narzeka w sieci, źe to już nie ta jakość. W desperacji wziąłem G305 i jestem bardzo zadowolony mimo, że myslałem kształt nie dla mnie. Najlepiej znajdz sklep gdzie będziesz mógł sprawdzić jak Ci leży.

 

Z Qck nie możesz lepiej wybrać, jest wersja edge z obszyciem, ale ja wole bez.

 

btw., w x-kom jest właśnie promocja na podkładkę HP Omen 900 x 400 za 69 pln. Zdaje się, że to steelseries qck pod brandem HP.

Edytowane przez kingisdead
Link to post
Share on other sites

Również mogę polecić G403. Od siebie dodam, że miałem bardzo dużo podkładek i często je wymieniałem bo coś mi nie pasowało, aż pewnego razu kupiłem hyperx fury s i do tej pory z niej korzystam. Stosunkowo tania, dobrze trzyma się blatu, ma fajne obszycie i dobry poślizg, coś pomiędzy control a speed.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...