Skocz do zawartości

Podkładka pod myszkę do 150zł.


Recommended Posts

Cześć,

 

Szukam nowej podkładki pod myszkę (Logitech G500). Od 4 i 3/4 roku korzystam z Razer Goliathus Control Medium.

 

Szukam nowej podkładki ponieważ obecna zaczęła mnie wkurzać - gdy chcę coś dokładnie przesunąć lub gdy celuję w grze to kursor myszki przeskakuje w górę i dół zamiast przesuwać się płynnie. Zastanawiam się czy zostać przy miękkiej podkładce, czy może kupić twardą?

 

Budżet do ok. 150zł.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

 

Cześć,
 
Szukam nowej podkładki pod myszkę (Logitech G500). Od 4 i 3/4 roku korzystam z Razer Goliathus Control Medium.
 
Szukam nowej podkładki ponieważ obecna zaczęła mnie wkurzać - gdy chcę coś dokładnie przesunąć lub gdy celuję w grze to kursor myszki przeskakuje w górę i dół zamiast przesuwać się płynnie. Zastanawiam się czy zostać przy miękkiej podkładce, czy może kupić twardą?
 
Budżet do ok. 150zł.
 
Z góry dziękuje za pomoc.

 

Lubisz szybkie podkładki czy wolne?

Link to post
Share on other sites

Razer Goliathus Control była pierwszą podkładką przy której zastanawiałem się jaką kupić, wcześniej miałem przypadkowo wybraną Saitek Cyborg V1, a jeszcze wcześniej w ogólne nie miałem podkładki (jeśli dobrze pamiętam; były też krótkie epizody z podkładkami z gazet/czasopism). Tak więc trudno mi odpowiedzieć na pytanie, czy wole "szybkie", czy "wolne" podkładki.

 

Przy użyciu myszki gram głównie w strategie, gry akcji (GTA V itp.) i RPG. Czasami zdarzy mi się zagrać w strzelankę.

Edytowane przez Martion
Link to post
Share on other sites

To sporo. Wg mnie przyda się coś wolnego. Z autopsji znam Zowie G-SR i QcK, z czego bardziej polecam te pierwszą; obszycia robią robotę.

 

Ponadto Leminairre podał Ci ranking. I on sam zresztą pokazuje, że G-SR to wolna podkładka ze świetną kontrolą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Dream Machines DM PAD L.

 

 

kursor myszki przeskakuje w górę i dół

 

 

Okazało się że winnym był zakurzony sensor laserowy, po wyczyszczeniu go kursor działa płynnie i dodatkowo myszka nabrała "szybkości", więc będę musiał zmniejszyć DPI.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...