Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 
Aby nie było jakiś docinek czy pouczeń że nie warto kupować kamery do ~250 zł najpierw opisze sytuacje. 

Mieszkam za granicą w mieszkaniu gdzie jest 6 innych lokatorów, pokoje są nie zamykane na klucz a więc każdy może tam wejść. 
Lokatorzy czesto się zmieniają, wyprowadzają, przyprowadzają swoich znajomych, bądź niektórzy maja po prostu wolne kiedy mnie nie ma w domu. 

Do tej pory zamykając drzwi wkladałem miedzy futryne a drzwi maly plastikowy element dzieki czemu jak wróciłem do domu wiedziałem czy ktoś próbował wejść do mojego pokoju. 
Od pewnego czasu często zauważam ze drzwi były otwierane, gdyż wracając do domu nie bylo między drzwiami w/w elementu. 

Chcę wiedzieć kto i czego szuka u mnie w pokoju a także się zabezpieczyć gdyż mam sporo cennego sprzętu. 

Planuje zatem zakup kamery ip, kiedyś miałem do testowania Dahua A22P, dobra zabawka swoją drogą i myśle własnie nad wyborem miedzy tym modelem a czyms z OVERMAX'a np. Camspot 3.3 
Różnią się nie wiele ceną, ale chodzi mi głównie o jakość i o to żeby była ta kamera nie za duża gdyż planuje jej ukrycie w jakimś przedmiocie w pokoju. 

Zależy mi na tym aby można było obsługiwać ją poprzed telefon z IOS oraz aby miał detekcje ruchu i nagrywał kiedy wykryje ruch na karcie SD. 
chciałbym także dostawać powiadomienie kiedy kamera zauważy ruch abym mógł też na żywo sprawdzić kto i co robi. 

 

Fajnie by było też gdyby obraz zapisywał się na chmurze, aczkolwiek nie chciał bym przepłacac za taki dodatek.

Która z tych kamerek polecacie, a może mieliście styczność także z innymi które są lepsze?


ref

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...