Skocz do zawartości

Flash Player zawiesza mi komputer


Recommended Posts

Witam,

 

Średnio 3-4 razy w tygodniu komputer mi się zawiesza podczas oglądania filmików online,

problem występuję z aplikacją flash i trwa już od miesiąca próbowałem chyba wszystkiego co przyszło mi do głowy:

 

-reinstalacje Flasha

-zmiana przeglądarek chrome/firefox i znowu chrom oczywiście najnowsze aktualizacje itd,

-deinstalacja sterowników od karty graficznej oraz instalacja najnowszych

-wgrałem cały najnowszy pakiet od Adobe

+AdobeShockwave Player

+Adobe Reader X 10

+Adobe AIR

+Adobe Flash Player

-najnowsze oprogramowanie Java

-najnowsze kodeki do filmów K-Lite Mega

-Microsoft Net.framework 3,5

-Microsoft Visual C++ x64 (2005,2008,2010)

-DirectX websetup updater

 

 

Żadnych efektów te działania nie przyniosły, dalej gnój się zawiesza kiedy najdzie mu ochota, przesiedziałem sporo godzin na google.pl znalazłem podobne tematy, lecz żadnych rozwiązań, temperatury komputera w normie takie jakie zawsze miałem, obciążałem nawet PC różnymi programami. Mogę cały dzień grać w Crysisa 2 itp i naprawdę nic się nie dzieje, a jak odpalę głupi film przez przeglądarkę to komputer od czasu do czasu się zawiesi, co dziwne przez pierwsze 30 sekund mogę myszką ruszać potem już wszystko stoi, tylko restart pomoże :sciana: . Zapraszam do odpowiedzi

 

*dane techniczne mojego komputera znajdują się w profilu*

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/mutissj-42571.html

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Widziałem w Twoim profilu że masz Windows XP x64 może tutaj jest problem, może ta wersja ma kłopoty i gryzie się z Flash Playerem ? Ewentualnie czym odinstalowywałeś te wszystkie rzeczy ? Przez Windows-owskie "Dodaj/usuń programy", czy przez jakiś inny program? Bo często ten z Windowsa zostawiał wpisy w rejestrze i może to sprawia problemy nawet po ponownej instalacji programów. Ostatnia opcja to całkowity format (pewnie najbardziej skuteczne) ale to ostateczność. Tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Spróbuj korzystać z chrome on ma wbudowany flash może da radę.

 

własnie teraz chroma używam i to samo :/

 

Widziałem w Twoim profilu że masz Windows XP x64 może tutaj jest problem, może ta wersja ma kłopoty i gryzie się z Flash Playerem ? Ewentualnie czym odinstalowywałeś te wszystkie rzeczy ? Przez Windows-owskie "Dodaj/usuń programy", czy przez jakiś inny program? Bo często ten z Windowsa zostawiał wpisy w rejestrze i może to sprawia problemy nawet po ponownej instalacji programów. Ostatnia opcja to całkowity format (pewnie najbardziej skuteczne) ale to ostateczność. Tyle ode mnie.

 

-Windows XP x64 używam od nowości komputera około 3 lata nigdy nie miałem takich problemów, miesiąc temu robiłem formata od tego czasu komputer ma skłonność do zawieszania się przy flash playerze

 

-odinstalowałem flash playera poprzez aplikacje od adoba "uninstall_flash_player.exe"

a sterowniki od karty graficznej poprzez deinstalator nvidi którego uruchomiłem w panelu dodaj usuń, *programów do usuwania nie używam, robię po prostu czyszczenie rejestru i kompa za pomocą programu CClea

ner

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

a tutaj przykład co windows pokazuje: (o 13:08 tracę powoli stabilność i kontrole nad pc)

http://img835.imageshack.us/img835/1064/erorrflash.png

*nie zawsze wyskakuję error z service control manager

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

-Windows XP x64 używam od nowości komputera około 3 lata nigdy nie miałem takich problemów, miesiąc temu robiłem formata od tego czasu komputer ma skłonność do zawieszania się przy flash playerze

 

-odinstalowałem flash playera poprzez aplikacje od adoba "uninstall_flash_player.exe"

a sterowniki od karty graficznej poprzez deinstalator nvidi którego uruchomiłem w panelu dodaj usuń, *programów do usuwania nie używam, robię po prostu czyszczenie rejestru i kompa za pomocą programu CCleaner

Może Flash Player dostał jakaś aktualizacje, która robi problemy ? Ale tą opcje to raczej będzie ciężko sprawdzić. Proponuje Ci zrobić to co wypisałeś na początku posta :

 

-reinstalacje Flasha

-zmiana przeglądarek chrome/firefox i znowu chrom oczywiście najnowsze aktualizacje itd,

-deinstalacja sterowników od karty graficznej oraz instalacja najnowszych

-wgrałem cały najnowszy pakiet od Adobe

+AdobeShockwave Player

+Adobe Reader X 10

+Adobe AIR

+Adobe Flash Player

-najnowsze oprogramowanie Java

-najnowsze kodeki do filmów K-Lite Mega

-Microsoft Net.framework 3,5

-Microsoft Visual C++ x64 (2005,2008,2010)

-DirectX websetup updater

 

tylko poprzez program RevoUnistaller najlepiej w wersji Pro (fakt płatna) ale przy systemie x64 ona wykrywa wszystkie aplikacje (nawet te x64). Odinstalowywać wszystko przez opcje dla "zaawansowanych" gdzie znajdzie Ci i pokaże które wpisy zostały i jakie pliki, po czym usuwasz je ręcznie i masz 100% pewności, że nic nie zostało.

 

Tyle mogę Ci pomóc, bo szczerze mówiąc innych opcji nie widzę, ewentualnie proponuję zrobić format (z nadzieją, że problem się znowu nie pojawi) lub przesiąść się na innego Windowsa bądź Linux-a.

Edytowane przez Lamowaty
Link to post
Share on other sites

Lamowaty dzieki za odpowiedzi, usunąłem sterowniki od klawiatury i przez dłuższy czas mi się komp nie zawieszał ale znowu zaczol

 

jednak usługa DCOM zawiesza mi nie kiedy komputer podczas korzystania z aplikacji FLASH, Event ID: 10005

 

proszę o pomoc

 

http://img585.imageshack.us/img585/74/unledhdw.png

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

jak to możliwe że oni tego nie widzą.... już od miesiąca ten flash player od 10.3.140 do 10.3.181 mi komputer zawiesza..

Z tego co czytałem DCOM to jakaś usługa sieciowa...

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...