Skocz do zawartości

RTX 2060 Aorus Xtreme - dobry wybór ?


Recommended Posts

Za 1990 jest na aledrogo Rtx2070 , więc proszę powiedz mi jaki jest sens zakupu Rtx 2060 w cenie 1850 zł?

Suszarka napisałem w "..." Więc tak trochę żartem. Ale Palit czy Gainward jest na podobnej głośności jak Asus a tak je nazywasz więc sobie zażartowałem. Poza tym widzę że Cię nie przekonam, że to dobre karty. Więc już nic więcej nie napiszę na ten temat, bo po co.

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Za 1990 jest na aledrogo Rtx2070 , więc proszę powiedz mi jaki jest sens zakupu Rtx 2060 w cenie 1850 zł?

Jak już, to nowa kosztuje najtaniej 2170 poza tym porównujesz trabanta do mercedesa. Co z tego, że ten trabant ma ciut mocniejszy silnik jak w życiu bym nie chciał go mieć.

Link to post
Share on other sites

Karta ma siedzieć w kompie i generować jak najwięcej FPS. Ja tam się nie podniecam wyglądem karty bo patrzę w ekran na grę a nie w obudowę na kartę ;) . Często gęsto obudowy siedzą gdzieś pod biurkami itd z dala od oczu więc po co wymyślna i droga karta?.

https://allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-rtx-2070-gaming-8g-8gb-gddr6-7836032741?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare nowa

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Ale tu nie chodzi o wygląd tylko o kulturę pracy !!!!! Sam przecież pisałeś wyżej o "suszarkach" a teraz sprowadzasz wszystko jedynie do wyglądu. 

Każda karta wygeneruje Ci FPS'y ale nie każda potrafi to zrobić bez gratisów w stylu buczących wentylatorów czy piszczących cewek.

Z resztą ta dyskusja jest bez sensu. Każdy ma swoje priorytety. Dla mnie cisza jest akurat ważna i sporo jestem w stanie dopłacić, żeby ją uzyskać.

Edytowane przez kola01
Link to post
Share on other sites

Dobra masz najlepszą na świecie kartę,pod względem kultury pracy.  

 

 

Za 1990 jest na aledrogo Rtx2070 , więc proszę powiedz mi jaki jest sens zakupu Rtx 2060 w cenie 1850 zł? Suszarka napisałem w "..." Więc tak trochę żartem. Ale Palit czy Gainward jest na podobnej głośności jak Asus a tak je nazywasz więc sobie zażartowałem. Poza tym widzę że Cię nie przekonam, że to dobre karty. Więc już nic więcej nie napiszę na ten temat, bo po co.

Nie ma sensu,takich ludzi łatwo nabić w butelkę,producentom o to chodzi i jak widać im wychodzi,nawet się zrymowało :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Z kulturą pracy jest tak, że dla jednego jest cicho a drugiemu to przeszkadza. Gdy kupowałem moją 2060 poczytałem opinie kupujących, przeglądałem testy. W jednych, że jest cicha w drugich, że głośna. Ostatecznie zdecydowałem się na zotac 2060 amp. Powody: miałem wcześniej 1050ti i 1060 AMP. Karty super. 1060 z pół pasywnym chłodzeniem była praktycznie niesłyszalna. 5 lat gwarancji po rejestracji produktu. Gdy wsadziłem 2060 do kompa myślałem o zwrocie. Karta głośna ale co prawda dość chłodna. Undervolting i zmiana krzywej wentylatorów pomogła na tyle, że temperatury i kultura pracy jest do przyjęcia. Jeżeli wentylatory karty rozkręcają się do wartości równej lub wyższej 2000 RMP to karta jest jak dla mnie OKROPNIE głośna. Tak robią Pality i Gainwardy. Jeżeli ktoś chce cicho to niech zainteresuje się kartą MSI gaming Z. Gigabyte ale ten z trzema wentylatorami podobno też są ciche. Sprawa jest bardzo prosta. Undervolting naprawdę dużo pomaga ale trzeba zrezygnować z wyciskania z karty ostatnich soków i liczyć na boost równy lub trochę wyższy niż podaje producent. Tanie karty nie są dla tych którzy podkręcają i chcą cicho.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie. Posiadam komputer tak jak w sygnaturce, planuję zamienić kartę graficzną na RTX 2060 Aorus Xtreme. Czy jest to dobry wybór czy lepiej wziąć inną wersję tej karty graficznej ?

 

Pozdrawiam

Hej,

Temat trochę nieświeży, ale jeśli nadal myślisz nad zakupem karty daj znać. Aktualnie mam w kompie (tymczasowo) Aorusa 2060 i mogę go porównać ze Strixem 2070 i Strixem 970.

 

Link to post
Share on other sites

Kolego jeżeli masz wystarczająco dużo czasu to poszperaj w internecie i poszukaj solidnych testów bo z tego co widzę to w tym temacie masz bitwę kogutów lepiej na własną rękę czegoś poszukać i nie mieć do nikogo żalu, w msi piszcza podobno cewki a aorus taki świetny wg jednego z piszących wyżej, no nie do końca sam posiadam 1080ti aorus xtreme i zdarzy się mu zapiszczec rzadko ale się zdarzy, polecam być znanym na siebie jak w życiu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...