Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Proszę mi wyjaśnić, skąd taka różnica w cenie tych telefonów- redmi note pomimo wg mnie lepszych bebechów jest tańszy:

1) Xiaomi Redmi Note 4x 4/64 https://www.ceneo.pl/53059383#tab=spec

2) Xiaomi Redmi 4x 3/32 https://www.ceneo.pl/51703282#tab=reviews

 

Pytam, ponieważ dostałem zamiast telefonu Xiaomi Redmi Note 4x 4/64 właśnie Redmi 4x 3/32 i zastanawiam się czy jest sens walczyć o to, aby dostać telefon, który zamówiłem. Skoro jest droższy, to jakość wykonania jest lepsza? Przecież ma mniej ROM, mniej RAM, z testów na które patrzyłem ma gorszy procesor.

 

Pytanie drugie, jaka powinna być oryginalna ładowarka do Redmi 4x, taka?:

https://allegro.pl/oferta/oryginalna-szybka-ladowarka-xiaomi-afc-fast-charge-7765690676?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare&fbclid=IwAR2dEjkXtXyJlHvpERcFAr4rhX0jV7BKMRvVq8McBUz-_A08exeNJJM70KQ

Pytam, bo dostałem podróbkę Xiaomi :rotfl:

 

Doradźcie, proszę- brać, nie brać, walczyć o swoje czy dobrze jest?

 

Pozdrawiam,

Bartek

Edytowane przez paz1993snk
Link to post
Share on other sites

Cześć

 

Dziewczyna używa Redmi Note 4 wersja z procesorem MTK, ma drobne różnice w wyglądzie przedniego wyświetlacza, a działa świetnie.

 

Ale Redmi 4x to już zupełnie inny telefon.

 

Druga sprawa że Xiaomi do telefonów dodawał standardową ładowarkę chyba 1A, Fastcharga trzeba było sobie kupić osobno.

 

Ja bym walczył o swoje, pytanie jeszcze gdzie kupiłeś ten telefon. 

Link to post
Share on other sites

 

CześćDziewczyna używa Redmi Note 4 wersja z procesorem MTK, ma drobne różnice w wyglądzie przedniego wyświetlacza, a działa świetnie.Ale Redmi 4x to już zupełnie inny telefon.Druga sprawa że Xiaomi do telefonów dodawał standardową ładowarkę chyba 1A, Fastcharga trzeba było sobie kupić osobno.Ja bym walczył o swoje, pytanie jeszcze gdzie kupiłeś ten telefon.
Zupełnie inny czyli znacznie gorszy czy przeznaczony do innych rzeczy? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka Edytowane przez paz1993snk
Link to post
Share on other sites

4x to ja mam i kupiłem go ponad rok temu za 600zl nowy. Teraz jest wiele mniej wart, wyszły chyba dwa nowe modele. Note 4x 4/64 to zupełnie inny telefon, nowszy większy o lepszych parametrach. Zostałeś nabity w butelkę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

4x to ja mam i kupiłem go ponad rok temu za 600zl nowy. Teraz jest wiele mniej wart, wyszły chyba dwa nowe modele. Note 4x 4/64 to zupełnie inny telefon, nowszy większy o lepszych parametrach. Zostałeś nabity w butelkę.
Czy na pewno rozmawiamy o tych dwóch telefonach z linków z podaną przeze mnie ilością rom i ram? Gdzie kupujecie tak tanio te telefony? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka Edytowane przez paz1993snk
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem na allegro, przesyłka z polski z gwarancją polską. Ściągane z chin były 50 zł tańsze. Teraz xiaomi redmi 6 kosztuje okolice 500zł

 

Tak rozmawiamy o tych dwóch telefonach. Cena redmi 4x w ceneo jest z dxxy bo ten model pewnie nie jest juz produkowany albo mają leżaki magazynowe lub tylko cena została w cenniku.

Edytowane przez jakub1t
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...