Skocz do zawartości

Problem ze sterownikami? Karta sieciowa wifi usb 8level


Recommended Posts

Hejka, potrzebuje sterownikow do tejze karty firmy 8level - 8level WUSB-150n
Jedyne co znalazlem: klik
niestety, nie widze tam nigdzie linkow.
Karta jest znajdywana w systemie jako Realtek RTL8188CU
Niestety nie moge uruchomic w zaden sposob tej karty, a aktualnie jest mi bardzo potrzebna. Ogolnie problem wyglada tak, ze przy wlaczeniu windowsa (10) uda mi sie polaczyc z siecia osiagajac predkosci ok 10MB/s, potem predkosc ta doslownie w przeciagu 3 min maleje i konczy sie na "polaczony - brak internetu"
Dodam, ze moje lacze to 100MB/s Virgin Media oraz probowalem ustawiac inne DNS.
Za pomoc dziekuje.

Link to post
Share on other sites

 

Dzieki za odpowiedz, aczkolwiek nie widzę żadnego mirrora na dole, mógłbyś podać mi URL rozpoczynający pobieranie?

Sterowniki z katalogu są z 2015, Windows mi pobrał z 2016 automatycznie, zaraz zobaczę czy coś one zmienia 

//właśnie zauważyłem, ze model się nie zgadza 

Edytowane przez uberas
Link to post
Share on other sites

IMO ciężko to przeoczyć :)

 

11.jpg

 

a @chrisplbw błędnie wysłałeś do 150nA, a nie do 150n

 

Poprawny produkt: https://www.8level.eu/bezprzewodowa-karta-sieciowa-150mbps-wusb-150n

Niestety, nie wyswietla sie:

<a href=https://zapodaj.net/8cb227386a7b5.jpg.html>00062ydi1hdexjww-c122-f4.jpg</a>

Moglbym poprosic o bezposredni link? 

 

dzieki, ale to nie ten model :/

Dzieki za odpowiedz, aczkolwiek nie widzę żadnego mirrora na dole, mógłbyś podać mi URL rozpoczynający pobieranie?

Sterowniki z katalogu są z 2015, Windows mi pobrał z 2016 automatycznie, zaraz zobaczę czy coś one zmienia 

//właśnie zauważyłem, ze model się nie zgadza 

nic sie nie zmienilo, nadal uruchamia sie na pare minut przy starcie zwalniajac az traci polaczenie

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...