Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

 

jeśli chodzi o laptopy, to nie znam się totalnie.

 

Poszukuję laptopa, max. do 2500zł który będzie dobry do zadań typowych dla studenta... czyli wiadomo nic specjalnego

 

 

i żeby można było na nim pograć w jakieś podstawowe gry na steam, nic specjalnego.

 

 

Co najlepszego możecie mi polecić do 2500 zł?

 

Dzięki wielkie za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam, nikt nie odpowiada to ja Ci coś doradzę ;)

Z mojej strony mogę Ci polecić Huawei Matebook D , lekki i mobilny lapek , całkiem nieźle wykonany jak na ten przedział cenowy.

Co w środku? Ano mamy tu Ryzen 2500u z zintegrowaną Vegą 8 na której idzie pograć w CS;GO , LoLa  itp, oczywiście nie oczekuj ustawień ultra ale jak na zintegrowaną kartę w tym budżecie to nie ma tragedii ;) Minusem AMD jest energożerność .

Dodatkowo masz tu dysk ssd na złączu m.2 oraz 8gb ram - jak na lapka dla studenta całkiem spoko.

https://www.x-kom.pl/p/457734-notebook-laptop-141-huawei-matebook-d-14-ryzen-5-8gb-256-win10-fhd.html

 

Mógłbym Ci też polecić coś z Intelem i Nvidią ale w tym budżecie jest to Lenovo Ideapad 330 z MX150, który jest zdecydowanie gorzej wykonany niż Huawei .

Edytowane przez rafaello991
Link to post
Share on other sites

Witam, nikt nie odpowiada to ja Ci coś doradzę ;)

Z mojej strony mogę Ci polecić Huawei Matebook D , lekki i mobilny lapek , całkiem nieźle wykonany jak na ten przedział cenowy.

Co w środku? Ano mamy tu Ryzen 2500u z zintegrowaną Vegą 8 na której idzie pograć w CS;GO , LoLa  itp, oczywiście nie oczekuj ustawień ultra ale jak na zintegrowaną kartę w tym budżecie to nie ma tragedii ;) Minusem AMD jest energożerność .

Dodatkowo masz tu dysk ssd na złączu m.2 oraz 8gb ram - jak na lapka dla studenta całkiem spoko.

https://www.x-kom.pl/p/457734-notebook-laptop-141-huawei-matebook-d-14-ryzen-5-8gb-256-win10-fhd.html

 

Mógłbym Ci też polecić coś z Intelem i Nvidią ale w tym budżecie jest to Lenovo Ideapad 330 z MX150, który jest zdecydowanie gorzej wykonany niż Huawei .

Właśnie coś takiego szukałem

 

W podstawowe gry na nim da radę zagrać?

 

Idzie pograć w CS:GO tzn +/- wiesz może jakie byłyby fpsy na low detalach?

Link to post
Share on other sites

Z tego co widziałem w benchmarkach to na medium powinno być ok 60 FPS w CS:GO

Zastanawiam się też nad MSI GV62, jest tam i7 7700HQ, + 1050 GTX....

 

Wydaje się być mega dobrą propozycją, super podzespoły... czy duże jest ryzyko z taką wydajnością do spalenia takiego sprzętu / przegrzania?

Link to post
Share on other sites

ja bym ogolni celowal w tym budzecie w cos uzywanego z gwarancja producenta.

tak jak wyzej napisales o msi to msi bedzie duzo mocniejszy od tego huawei co wstawil rafaello. jezeli chodzi o laptopy msi to nie wiem co bys musial zrobic aby go przegrzac lub spalic bo dosyc dobrze odprowadzaja one cieplo a nawet jak osiagnie wyzsze temeperaury to w nowszych modelach masz cooler boosta. jak miesci sie w twoich granicach finansowych ten msi i ma gwarancje to nie zastanawiaj sie bo watpie bys cos lepszego znalazl.

Link to post
Share on other sites

A jaka cena za to MSI? Generalnie ta i7-7700hq ma praktycznie takie same osiągi co i5-8300h więc z gtx1050 nie powinno być problemów z przegrzewaniem. Jeżeli możesz takiego kupić za 2,5 kafla z 8gb ram i najlepiej z dyskiem ssd to cena jest bardzo atrakcyjna

Edytowane przez rafaello991
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...