Skocz do zawartości

GTX 1660 Ti ,kilka pytań :)


Recommended Posts

Witam.Chce zakupić  Gtx 1660Ti. Mam parę pytań.

1.Bedzię dobrze działał na płycie ASRock  Z87 Pro 3?

2.Czy procesor i7 4790 bedzię mocno ograniczał kartę?a może nie?

3.Zasilacz który posiadam to Chieftec GPS-500A8,starczy taka siłka?

4.Cze te karty w wersji mini np.GTX 1660 Ti MINI ITX OC 6G dużo mniej jest wydajna od np: Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti WINDFORCE OC 6G.Lepiej dołozyc pare zł do 'normalnej'? czy można śmiało kupowac mini? 

Chciałbym aby gry w które gram(WOT,Project Cars 2,Armored Warfare,F1 2018-19,i przede wszystkim Dirt Rally 2.0) działały mi na wysokich -ultra w HD.Chyba ze macie inne propozycje ?jednak karty od czerwonych odpadają i wolałbym nową....Dzieki za pomoc!

Link to post
Share on other sites

1. powinna, jak zamontujesz i sprawdzisz to się dowiemy, nikt nie jest jasnowidzem i na 100% gwarancji nie da

2. nie będzie

3. tak, jak jest sprawny wystarczy

4. nie są dużo mniej wydajne ale mają kiepską kulturę pracy, są głośne i mają wysokie temperatury, ja osobiście bym dołożył bo lubię ciszę

 

 

przede wszystkim Dirt Rally 2.0) działały mi na wysokich -ultra w HD
HD to 1280x720 będzie działać na ultra

Jaki masz monitor i jakie ma złącza??? Te karty nie obsługują sygnału analogowego

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

4. nie są dużo mniej wydajne ale mają kiepską kulturę pracy, są głośne i mają wysokie temperatury, ja osobiście bym dołożył bo lubię ciszę

 

 

Czyli wersje mini są mało wydajne ? i są głośniejsze !!!!!!!!!! OMG !!! właśnie miałem zamawiać ??? tak jest tylko przy obcoążeniu czy ogólnie ???

 

 

Czy np. zwykła wersja bez OC i bez TI, będzie cichsza do zwykłej pracy ?

 

 

Link to post
Share on other sites

Czyli wersje mini są mało wydajne ? i są głośniejsze !!!!!!!!!! OMG !!! właśnie miałem zamawiać ??? tak jest tylko przy obcoążeniu czy ogólnie ???

 

 

Czy np. zwykła wersja bez OC i bez TI, będzie cichsza do zwykłej pracy ?

 

 

Tez przymierzam się do kupna 1660 TI.

Różnica w wydajności pomiędzy mini i zwykła jest pomijalna. To nawet nie są procenty tylko promile. Np. w przypadku ASUSa taktowanie rdzenia 1830 vs 1815 MHz :)

Co do hałasu to pewnie przy przeglądaniu internetu obie będą tak samo ciche i chłodne, natomiast przy grach to mini może być wyraźnie głośniejsza i bardziej gorąca, co wpłynie nie tylko na komfort użytkowania ale i na żywotność..

 

Lepiej dołożyć 50 zł do wersji z lepszym chłodzeniem.

Ja osobiście celuję we wspomnianego ASUS ze względu na 2 HDMI.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie to tak bomba pieniędzy .Chyba wezm MSI GeForce GTX 1660 Ti VENTUS XS OC 6GB GDDR6.Najtansza z tych" dużych"Ta nazwa ventuś coś oznacza?że jakaś wersja podkręcona ?czy to tylko tak

Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...