Skocz do zawartości

GTX 970 CZY 980 !?1


Recommended Posts

bierzesz za tysiaka takiego gtx 1660, robisz OC z uv i ,masz wydajnośc 1660ti/1070, 

Żeby zbliżyć się do wydajności GTX1070@ 1800Mhz to GTX1660 musisz puścić na ponad 2100Mhz ;) 

Jedynie tam gdzie gra korzysta z FP16 1660 wypadnie podobnie lub lepiej. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie a jeszcze pytanko miedzy 10603gb a 6gb duza roznica ? Oplaca sie doplacac ewentualbie 200zl +/- ?

 

Przede wszystkim to nie opłaca się brać 1060 w wersji 3GB, 

Jak chcesz pograć za chwilę w coś "świeżego"  to generalnie bym 1060 na twoim miejscu sobie już odpuścił.

 

 

Na GTX 1060 3gb to siedzę w pracy i służy mi do okazjonalnej obróbki grafiki czy zdjęć, w tym celu jest ok.

 

Markpng_qwaqaxx.png

@Up

 

https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/17498 

 

Chyba szybko się rozeszły.....  :P

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim to nie opłaca się brać 1060 w wersji 3GB,

Jak chcesz pograć za chwilę w coś "świeżego" to generalnie bym 1060 na twoim miejscu sobie już odpuścił.

 

 

Na GTX 1060 3gb to siedzę w pracy i służy mi do okazjonalnej obróbki grafiki czy zdjęć, w tym celu jest ok.

 

Markpng_qwaqaxx.png

@Up

 

https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/17498

 

Chyba szybko się rozeszły..... :P

Juz nie ma a co było na goracym strzale ?

 

Szczerze mówią to srednio gram w najnowsze tytuly bardziej jakies gierki multiplayer tylu lol cs go rainbow six sidge ets2 itd

Takze tez jakas mega wydajnosc nie jest mi potrzebna aktualnie gtx960msi 4gb ale juz lata swiezosci ma za soba czyli 1060 3gb slabo ?

@up

Dobra juz wieze goracy strzal bo ładnie

Link to post
Share on other sites

mam 1060 3gb, mi starcza, nie jestem jakimś maniakiem grania na ultra, tu masz kilkanaście moich filmów z różnych gier z tą kartą https://www.youtube.com/user/k0chan1000/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=0&view_as=subscriber

jak byś koło 500-550 trafił to nie jest zła karta, na medium/high wszystkie nowe gry w 60kl/s spokojnie ogarnia

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Juz nie ma a co było na goracym strzale ?

 

 

No tak było.. ale jak widać do 11:30 poszło 150szt - dobry price jak za nową i wersja karty też dobra. 

 

 

 

czyli 1060 3gb slabo ?

 

Do tego co podałeś styknie, ale ja bym za tą kartę nie dał w chwili obecnej więcej jak 450zł - inna sprawa po ile ktoś je wystawia.

Tyle że jak ją kupisz to jej cena w przeciągu roku poleci jeszcze mocno w dół,

i finał będzie taki że za chwile jak będziesz chciał pyknąć w coś nowego - lipa, będziesz chciał sprzedać - tez lipa.  

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Do tego co podałeś styknie, ale ja bym za tą kartę nie dał w chwili obecnej więcej jak 450zł - inna sprawa po ile ktoś je wystawia.

Tyle że jak ją kupisz to jej cena w przeciągu roku poleci jeszcze mocno w dół,

i finał będzie taki że za chwile jak będziesz chciał pyknąć w coś nowego - lipa, będziesz chciał sprzedać - tez lipa.  

to samo mi 1,5 roku temu pisali :D i jakoś nadal w 95% gier gram w high/v.high 1080p

a o sprzedaż to w ogole sie nie martwie, bo pod sobą 1060 3gb ma jeszcze 1050ti i zwykła 1050

Link to post
Share on other sites

to samo mi 1,5 roku temu pisali :D i jakoś nadal w 95% gier gram w high/v.high 1080p

a o sprzedaż to w ogole sie nie martwie, bo pod sobą 1060 3gb ma jeszcze 1050ti i zwykła 1050

 

Ja nie twierdze że to jest zła karta, jeśli Tobie wystarcza to ok, ale  nie mogę zgodzić z tym że...

 

 

na medium/high wszystkie nowe gry w 60kl/s spokojnie ogarnia

 

no chyba że mówimy o jakiejś niskiej rozdzielczości.

 

Wiadomo każdy chwali swoje.. starajmy się jednak być obiektywni.

Link to post
Share on other sites

 

no chyba że mówimy o jakiejś niskiej rozdzielczości.

 

Wiadomo każdy chwali swoje.. starajmy się jednak być obiektywni.

1080p, link do swojego kanału dałem wyżej, żeby nie było, że coś ściemniam - ba, w killera Metro Exodus gram w high 1080p, ale tutaj na większych lokacjach do 50 kl/s (a jak sie więcej dzieje to i do 40) potrafi spaść

Link to post
Share on other sites

1080p, link do swojego kanału dałem wyżej, żeby nie było, że coś ściemniam - ba, w killera Metro Exodus gram w high 1080p, ale tutaj na większych lokacjach do 50 kl/s (a jak sie więcej dzieje to i do 40) potrafi spaść

 

Exodus to każdą kartę potrafi "przygrzać".. a propo da się jakoś tam save z pustyni wrzucić? bo nie mam za bardzo czasu grać, a sprawdził bym jak to wygląda.

Link to post
Share on other sites

ja dopiero na początku w tej bazie z pociągiem jestem, odbiłem żonkę i próbuję się przez oświetlony plac przedostać pełen patrolujących żołdaków 

To jeszcze nie dotarłeś do lokacji gdzie stracisz 3/4 wydajności na ustawieniach high  :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...