Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wąski telefon, następca Honor 8, +- 1600 PLN

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ejdem

Ejdem
  • Dyskutant

• 196 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 22:29

Witajcie, 

szukam następce Honora 8. Interesuje mnie telefon i szerokości max 71 mm. Honor 8 ma 71 mm i jeszcze w miarę można go obsłużyć jedną ręką. 

Zależy mi na czytniku linii papilarnych (może być przód/tył). W miarę dobrym aparacie i wejściu jack 3.5mm.

Budżet, około 1600 PLN. Może być nieco więcej. Zakup tylko w Polsce, na fakturę VAT 23%. 

Póki co wygrywa P20 ale może coś innego podpowiecie :) 

• 0

#2 White_Ghost

White_Ghost
  • Entuzjasta

• 578 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 20:21

Wydaje mi się że dobry wybór w tej cenie. P20 to gwarancja dobrych zdjęć (także po zmroku) ale i smartphone jest wydajny. Co do jacka nie ma on klasycznego gniazda słuchawkowego ale w zestawie jest przejściówka. Ostatnio świecił na promocji w sferisie wiec może się uda wyrwać go w okolicach w/w ceny.

• 0

#3 sekus007

sekus007
  • Dyskutant

• 182 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 15:19

Ja bym też chyba wybierał między P20 albo Xiaomi Mi 8. Telefony wydajny z dobrymi aparatami.  Xiaomi również nie ma gniazda mini jack ale tak jak P20 posiada przejściówkę.

• 0

#4 Ejdem

Ejdem
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 196 postów

Napisano dziś, 09:46

Mi 8, niestety, za szeroki, za duży. Niby 4mm różnicy a jednak już te 71 mm to dla mnie sporo a co dopiero prawie 75. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych