Skocz do zawartości

Smartfon za 1000-1500 zł, dobre zdjęcia


Recommended Posts

Witam!

 

Rozglądam się nad nowym telefonem i wprawdzie zajrzałam do polecanych telefonów, ale wciąż nie jestem przekonana do żadnego konkretnego modelu. Dotychczas kilka osób polecało mi Xiaomi Pocophone, ale nie jestem na 100% pewna.

 

Czego szukam:

- naprawdę dobrej jakości aparatu

- solidnej baterii

- rozsądnej pamięci w tej cenie

- wejścia na słuchawki

- najlepiej, żeby był bliżej 1000 niż 1500 zł, 1500 to jest nieprzekraczalny próg.

 

Wydaje mi się, że wymagania nie są wielkie, ale od przeglądania recenzji boli mnie już głowa. Nie potrzebuję NFC, rzadko korzystam z apek, raczej nic nie oglądam na telefonie, nie gram w gry. Nie lubię za często wymieniać telefonu, więc chciałabym coś porządnego... Mam średnie doświadczenia z LG i Huawei, ale jeśli uważacie, że mają coś godnego sprawdzenia, to na pewno pójdę je zobaczyć w sklepie. Z góry dziękuję za pomoc!

 

Link to post
Share on other sites

Myślę że P20 spełniłaby powyższe wymagania. Sprzęt jest wydajny ze świetnym aparatem Leici; do tego DualSim, NFC czy szybkie LTE. Drobnym minusem jest brak klasycznego gniazda słuchawkowego ale w zestawie powinna być odpowiednia przejściówka. Początkowo wysoka cena w dystrybucji w ostatnim czasie już trochę spadła.

Link to post
Share on other sites

Szukałbym promocji na LG V30 lub Huawei P20, ale kwota za telefon to 1500 zł. 

 

Jeżeli chcesz taniej, tak naprawdę możesz spróbować dorwać Xiaomi Redmi Note 7 za 900 zł. 

Nie wiem, czy jest coś z lepszym aparatem w tej cenie teraz. Poza tym to nowość, bo chyba od dziś ruszyła przedsprzedaż Redmi Note 7 w x-kom. 

Link to post
Share on other sites

Widzę, ze ten P20 za trochę ponad 1500 jest tylko na allegro, Mi 8 trochę lepiej, też na all (ale to chyba nie problem? czy może lepiej nie kupować na all?). No i ze słuchawkami ciężko... Ale dziękuję, na pewno przejdę się do sklepu, żeby je obejrzeć.

 

Czy bateria 3400mAh trzyma względnie długo? Bo oba takie mają. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...