Skocz do zawartości

płynność TV Samsung UE75NU8002


Recommended Posts

Cześć. Doszedł w koncu zamowiony  TV Samsung UE75NU8002. Ogólnie wszystko się mi podoba, jednak jest problem, o ktorym slyszalem wczesniej ze sportem. Przy szybszych ruchach, np jak skoczek się wybija progu to go smuży tak że np widać podwojnie narte, podczas meczu przy mocnym kopnieciu pilka tez strasznie sie tnie i czasem pilkarzy przycina. Tutaj moje pytanie, ponoc sa jakies ustawienia ze da sie to naprawic, ja sie bawie tym auto motion itp ale narazie nic to nie daje.. Ma ktos jakies konkretne ustawienia? CZy to tak bedzie juz zawsze? Czy wadliwy model? Bo przyznam że tv fajny ale takie coś to masakra, nwm czy nie oddam tego tv jak sie okaze ze nic sie nie da z tym zrobic. Bo sportu ogladam duzo a w tv za 8000 nie chce miec czegos takiego :( Jakies rady? prosze o pomoc

Edytowane przez klopotek
Link to post
Share on other sites

Jak masz ustawiony Auto Motion Plus?

 

redukcja rozmycia 10 a drgania 3, probowalem tez 10/10 ale nic to nie zmienia... ogladalem teraz bayern live, no idzie sie przyzwyczaic, ale mimo wszystko piłka się rozmywa przy szybszej akcji, najgorsze te skoki narciarskie bo to jest dramat ze jak skoczek sie wybija w powietrza to pojawia sie jakby druga narta taki kontur, bo tak sie rozmywa ehhh

Link to post
Share on other sites

Sprawdź w sieci czy nie ma ogólnego problemu z kanałami, na których oglądasz sport - widziałem opinie, że niektóre są nadawane w słabej jakości i powodują takie "artefakty".

 

Sprawdź sobie również jakieś dobre materiały z sieci - np nagranie meczu w 1080p@60fps.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...