Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, moje obecne Sennheisery HD201 uległy uszkodzeniu i jestem zmuszony do zakupu nowych. Generalnie byłem zadowolony z tej pary słuchawek pomimo jej drobnych mankamentów. Jednakże chciałbym spróbować czegoś nowego. Rozglądam się za wygodnymi słuchawkami o konstrukcji zamkniętej. Ergonomia ma dla mnie największe znaczenie, dlatego szukam czegoś co będzie w stanie dorównać, a może i nawet przebić wygodę korzystania z lekkich hd201. Naturalnie szukam również czegoś, co nie będzie grało gorzej niż te słuchawki. Zastosowanie słuchawek: zarówno muzyka, jak i gry, z większą uwagą poświęconą na to pierwsze - wszystko niestety na zintegrowanej karcie dźwiękowej. Mój budżet to okolice 200zł. W oko wpadły mi Pioneer SE-MS5T - być może ktoś mógłby coś więcej o nich powiedzieć :) Jak najbardziej czekam również na inne propozycje. 

Link to post
Share on other sites

Tadeus, już na wstępie napisałeś "wygodne". Prześlij dokładne wymiary czaszki, odległość uszu i pomiary muszli usznej (dokładne)...:)

Przepraszam za żart, ale jak można komuś radzić "wygodne słuchawki ?

Link to post
Share on other sites

Tadeus, już na wstępie napisałeś "wygodne". Prześlij dokładne wymiary czaszki, odległość uszu i pomiary muszli usznej (dokładne)... :)

Przepraszam za żart, ale jak można komuś radzić "wygodne słuchawki ?

Nie widzę nic niestosownego w mojej wypowiedzi. Na wygodę wpływa wiele czynników - rozmiar padów i tworzywo z jakiego są wykonane, to samo tyczy się górnego pałąka. Cała konstrukcja ma ogromny wpływ na docisk do czaszki głowy. Wiem, o czym mówię, bo w hd201 potrafiłem spędzić bardzo długo bez odczuwania dyskomfortu. Pomimo swojej zamkniętej konstrukcji, nawet w lato uszy dawały w nich radę. Prawdopodobnie nawet bym się nie rozglądał za inną parą słuchawek, gdyby nie moje obawy co do okablowania hd201, które stanowi największą wadę tego modelu. Nigdy nie bawiłem się w żaden recabling i mam zerową wiedzę na ten temat, dlatego pomyślałem, że poszukam czegoś nowego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...