Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komp za 3000 zł

3000zł komputer do gier gry zestaw komp

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ghost_PL

Ghost_PL
  • Bywalec

• 127 postów
  • GG:32976725

Napisano 12 marzec 2019 - 17:34

Witam. Chciałbym doradzić się co do kupna komputera. Szwagier poprosił mnie o pomoc w tym a ja proszę o rade was. Komp głównie pod gierki typu Apex, Bf itd.

• Zastosowanie komputera: gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3000zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? - Czerwiec - wiem że dużo czasu i navi zeny i te inne wyjdą ale tak co teraz by się dało z tego wycisnąć po prostu
  • Których części potrzebujesz?: Wszystkich
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Trochę mu tam podkręcę skręcając ale nie za dużo bo to laik w tych sprawach a trochę daleko do niego mam jakby coś się działo
  • Specjalne wymagania: Komp ma służyć kilka lat także nie na 1 generacje. Przyda się trochę wolnego miejsca na wszystkie rzeczy. 
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Brak, stary na sprzedaż idzie
  • Własna propozycja zestawu: https://www.morele.n...ofs10xq_V39XhPo

Czekam na wasze opinie i z góry dzięki za pomoc :)  

• 0
CPU: Ryzen 5 3600x @ 4,3Ghz Mobo: MSI B450 Plus Gaming Ram: 2x8Gb Crucial 3000MHz Ballistix Sport LT Gray CL15 @ 3200MHz CL14 GPU: MSI RTX 2080 Duke OC SSD: PNY 1TB M.2 PCIe NVMe XLR8 CS3030 PSU: SeaSonic Focus Plus Gold 550W Chłodzenie: SilentiumPC Fera 3 RGB CASE: SilentiumPC Armis AR5X TG RGB

#2 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31776 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 14:08

Zestaw ok. Zasilacz brałbym jednak od BQ. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 3000zł, komputer do gier, gry, zestaw, komp

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych