Skocz do zawartości

Czy kupywanie konta Neflix za 6zł na allegro jest legalne ?


Recommended Posts

Nie. Poczytaj o tym. https://www.google.com/search?q=Czy+kupywanie+konta+Neflix+za+6z%C5%82+na+allegro+jest+legalne+%3F&rlz=1C1CHBD_plPL824PL825&oq=Czy+kupywanie+konta+Neflix+za+6z%C5%82+na+allegro+jest+legalne+%3F&aqs=chrome..69i57j69i60.17662703j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Jeżeli jako kupujący, wiesz, że to kradzione (przekręt) to również stajesz się złodziejem. Wybór należy do ciebie...

Jeśli masz wątpliwości, możesz o to zapytać po prostu w Netflix.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Banutzer - mam prośbę. Czy możesz dać linka, gdzie to jest napisane ? Ciekawi mnie to, bo współdzielę konto z synem, byłą żoną, kolegą syna i jego dziewczyną. Mieszkamy osobno, więc trudno mówić o jednym gospodarstwie domowym...

Cytuję: "

Czy mogę współdzielić konto Netflix z innymi?

Warto pamiętać, że w celu ograniczenia kosztów można podzielić się nimi na przykład ze znajomymi. Wystarczy, że jedna osoba stworzy np. konto Premium i podzieli się z nim z trzema innymi osobami. W ten sposób zostaną wykorzystane cztery odbiorniki, a koszt rozłoży się po 13 złotych na jedną osobę. Jest to zabieg zupełnie legalny, a nawet sam Netflix zachęca do tego typu rozwiązania. "

Być może to się zmieni, ale dzisiaj jest to zupełnie legalne.

Przed chwilą przeczytałem regulamin i obecnie w Polsce nie ma żadnych ograniczeń. Plan premium to cztery odbiorniki bez względu na miejsce (adres) odbioru.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...