Skocz do zawartości

Problem z dźwiękiem


Recommended Posts

Witam
 
Niedawno składałem komputer od zera z pudełek i ogólnie wszystko śmiga jak należy jednak pojawia się poważny problem z dźwiękiem.
 
Zaczniemy może od specyfikacji komputera:
Ryzen 5 2600
Radeon RX 580 
Ram 16 GB
Dyski M2 256 gb na system + SSD 500 GB + talerzówka 1 TB
Płyta : B450-A Pro
 
Wszystkie kable prawidłowo wpięte do płyty głównej 
 
Jednak w czym tkwi problem:
Standardowo dźwięk mam w monitorze który dostaje go przez Kabel DVi z karty graficznej i na trym etapie wszystko jest ok. Problem pojawia się kiedy chce podłączyć słuchawki z mikrofonem.
Bez względu czy podłączam je do slotów na przodzie obudowy czy bezpośrednio do płyty głównej nei ma żadnej rekacji czy to na słuchawki czy na mikrofon. 
Przy próbie instalacji sterowników realtek żadnej reakcji sterownik niby się instaluje ale nei można go włączyć, brak ikony w trayu.
Sterowniki realteka instalowałem z dołączonej płyty do płyty głównej, ze strony , oraz wersje troszke starszą od najnowszej
W internetach nic mądrego nei wyczytałem ponieważ większość problemów opisanych kończyłą się po instalacji sterownika realteka do dźwięku.
Jeśli miałby ktoś jakiś pomysł gdzie pogrzebać z chęcią spróbuje 
Co ciekawe w menadżerze urządzeń też nei ma żadnego dodatkowego elementu oprócz monitora, nei ma także standardowego żółtego trójkąta że coś jest nei tak ze sterownikiem

Chciałem wrzucić zdjęcie ale robiąc według czy to poradnika z tego forum czy z innych hostingów cały czas mam komunikat: 

Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...