Skocz do zawartości

[S] Monitor LG 32GK850G-B z G-Sync i RGB


Gość tomasz.kwen

Recommended Posts

Gość tomasz.kwen

Witam.

 

Na sprzedaż mam monitor używany LG 32GK850G-B.

 

Główne cechy:
1. Matryca VA o rozmiarze 32".
2. Rozdzielczość 2560x1440.
3. Odświeżanie 144 Hz i 165 Hz OC.
4. Czas reakcji 5ms.
5. Technologia NVIDIA G-Sync.
6. Złącza HDMI, DisplayPort, 2xUSB3.0, słuchawkowe.
7. Podświetlenie RGB - tęczowe oraz kilka kolorów statycznych.

 

Monitor został zakupiony 4 grudnia 2018 r. w sklepie Euro RTV AGD, ale był używany mniej więcej od okresu po świętach dopiero, bo wtedy przyszło moje zamówienie z morele.net i złożyłem sobie PC.

 

Powód sprzedaży jest ten sam, jaki mam w przypadku sprzedaży nabytego niedawno PC, który już niemal się wyprzedał w tym temacie:
http://forum.benchmark.pl/topic/279991-s-cz%C4%99%C5%9Bci-pc-na-gwarancji-stan-bd/

 

Cena: w sklepach ten monitor stoi mniej więcej po 2900-3000 zł. Mnie interesuje cena 2500 zł. Płatność z góry, mogę wystawić na allegro, gdzie mam jedynie pozytywne oceny. Doliczę wtedy niewielką prowizję. Wysyłka kurierem.

 

Więcej o produkcie na stronie internetowej producenta:
https://www.lg.com/pl/monitory/lg-32GK850G-B

 

Nagrałem też krótki filmik ukazujący podświetlenie tęczowe:
https://www.youtube.com/watch?v=M6F6gMOJ9YA&feature=youtu.be

 

Poniżej kilka zdjęć:
ef143cd98bed.jpg d0c5e697fae7.jpg
e57f36cfa677.jpg b2a5325ec897.jpg
49af153176e3.jpg 36ad1b53ba40.jpg
1f651e0a4ce3.jpg f0dde57aaac9.jpg

 

.

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Oferty można odświeżać po upływie 7 dni od daty napisania ostatniego posta w temacie. Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów. Zabronione jest również pisanie postów mających na celu tylko poinformowanie o fakcie, że dane aukcje kończą się za x godzin lub obniżanie ceny o symboliczną wartość (np. 2zł) Ponadto, przy każdej edycji treści posta lub w wypadku scalenia się dwóch postów bezpośrednio pod sobą należy podać powód edycji posta.

Link to post
Share on other sites
Gość tomasz.kwen

Tak, wiem, ale napisanie tego niby posta nie miało na celu podbicie tematu.

 

Już się kontaktowałem z moderatorami w tej sprawie, bo mam na forum 2 tematy sprzedaży i prosiłem o usunięcie postów, by móc edytować pierwszy post. Były to zbędne komentarze, które nic nie wnosiły do tematu.

 

Moderator usunął posty, ale pojawił się jakiś błąd czy coś i nie można było dodawać posta. Potem jacekgothic coś tutaj grzebał i nagle opcja dodawania posta się pojawiła, ale nie było możliwości edycji pierwszego posta.

 

Da się zrobić coś z tym, bym mógł edytować post pierwszy w obu moich tematach, bo ewidentnie coś tu było nie tak, skoro moderator nie mógł mi udzielić prostej odpowiedzi i kazał mi kilka razy próbować tu coś zdziałać.

 

Jak coś, to w tej sprawie kontaktowałem się z Wento.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...