Skocz do zawartości

Pytanie o Choinkę która udaje zestaw komputerowy


Recommended Posts

Witam.

Pytałem się o pomoc w dziale "Zestawy komputerowe" ale chyba nie trafiłem z odpowiednim działem, gdyż nikt nie udzielił mi jakiejkolwiek odpowiedzi, więc zwrócę się tutaj.

 

Chciałbym prosić o pomoc w skompletowaniu tego zestawu RGB. 

 

  • Zastosowanie - gry, filmy i typowe codzienne zajęcia
  • Kwota - do 8000zł
  • Komputer byłby kupiony do końca marca 2019
  • Bez konieczności podkręcania sprzętu
  • Monitor - Cały zestaw będzie podłączony do 34" monitora 21:9 na który jest przeznaczony oddzielny budżet
  • Największy problem sprawia mi wybór płyty głównej i procesora, czy Intel czy AMD (np.Ryzen7 lub zbliżające się nowe Ryzenki)
  • ​Części jakie potrzebuję: Cała skrzynka + Taśma do połączenia płyty głównej z kartą graficzną gdyż chcę umieścić kartę w pozycji pionowej

 

Wiem, że w tej cenie są o wiele lepsze lub bardziej wydajniejsze podzespoły ale odkąd zobaczyłem w sklepie zestaw zrobiony na obudowie Core P5 postanowiłem, że muszę kiedyś coś takiego mieć. Niestety nie mogę sobie pozwolić na Custom Loop, chyba, że jakimś cudem da radę zmieścić się w szacowanym budżecie. Niestety kwota jest ostateczna. 

Dziękuję za wszelkie propozycje.

 

Proponowane elementy:

https://www.morele.n.../info/589a8c0b/

 

Obudowa - Thermaltake Core P5 Tempered Glass Edition (CA-1E7-00M1WN-03)

Pamięć RAM - Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 16 GB,3200MHz, CL16 (CMW16GX4M2C3200C16) lub inna, np TridentZ RGB

Zasilacz - Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W (PS-TPG-0750FPCGEU-R)

GPU - Używana karta GTX 1080 TI 

Płyta główna - Gigabyte Z390 AORUS ELITE (pod Intela lub AMD w zależności jaki będzie procek)

Chłodzenie - Thermaltake Floe Riing RGB 360 TT Premium CL-W158-PL12SW-A

Edytowane przez marcinz8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...