Skocz do zawartości

Jak się nazywa polecenie w Windowsie służące do partycjonowania dysków


Recommended Posts

Ale to jest tekstowe polecenie. Po wpisaniu diskpart pojawia się coś takiego w konsoli

 

 

Microsoft DiskPart version 10.0.16299.15

 
Copyright © Microsoft Corporation.
On computer: DESKTOP-4NQRUKL
 
DISKPART>
 
A mi chodziło o wizualną metodę, gdzie pokazane są dyski.
Edytowane przez piter14
Link to post
Share on other sites

 

Ale to jest tekstowe polecenie. Po wpisaniu diskpart pojawia się coś takiego w konsoli

 

 
A mi chodziło o wizualną metodę, gdzie pokazane są dyski.

 

Wizualną metodę w konsoli ?

Nie znam polecenia w konsoli, które uruchomi wizualny program do partycjonowania dysków...

Jedyne co mi przychodzi do głowy to

"

  1. Otwórz narzędzie Zarządzanie komputerem. W tym celu kliknij przycisk Start , wybierz pozycję Panel sterowania > System i zabezpieczenia > Narzędzia administracyjne, a następnie kliknij dwukrotnie pozycję Zarządzanie komputerem.
  2. W lewym okienku w obszarze Magazyn kliknij pozycję Zarządzanie dyskami.
Edytowane przez Tomashec
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Przecież napisałem

 

 

wizualną metodę, gdzie pokazane są dyski

 

O to mi chodziło:

 

 

 

  1. Otwórz narzędzie Zarządzanie komputerem. W tym celu kliknij przycisk Start , wybierz pozycję Panel sterowania > System i zabezpieczenia > Narzędzia administracyjne, a następnie kliknij dwukrotnie pozycję Zarządzanie komputerem.
  2. W lewym okienku w obszarze Magazyn kliknij pozycję Zarządzanie dyskami.

 

Dzięki

Edytowane przez piter14
Link to post
Share on other sites

Przecież napisałem

 

O to mi chodziło:

 

 

Dzięki

Jednak napisałeś polecenie, a to określa trochę inny sposób uruchamiania programów :) Bo polecenie piszę się konsoli z klawiatury, a tutaj wchodzisz przez okienka w windowisie i to jest bardzooooo duża różnica !

Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem po prostu jak się nazywa polecenie, które uruchomi mi to co chciałem. Nie wiedziałem że to nie polecenie, a grzebanie w Panalu Sterowania rozwiązuje problem. W każdym bądź razie problem został rozwiązany.

 

Bardziej bym to określił jako program tak na marginesie :) Super, że problem rozwiązany :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...